Бібліотека ОНЕУ 

 

  
Бібліометрика української науки    
Google Scholar    
Scopus    
Web of Science (WoS)    
Journal Citation Reports    
Scimago Journal & Country Rank (SJR)    
Російський індекс наукового цитування (РІНЦ) на eLIBRARY.RU    
 


Пропонуємо до вашої уваги перелік дипломних робіт.

Ознайомитися з текстом робіт, що були здані на відмінно, ви зможете у читальній залі нашої бібліотеки (ауд. 211, головний копус).


2010
2011
2012
2013
2014
2015
  • 
    • Бакалаври
      • Спец. Менеджмент

        Перелік дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр

        з напряму  «Менеджмент»

        Кафедра «Менеджменту організацій та ЗЕД»

         

        П.І.Б. студента

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1.

        Алєксєєнко

        Олена

        Олександрівна

        Організація збутової діяльності ПАТ «Одескабель»

        к.е.н. професор

        Кравченко  

        Віра

        Олексіївна

        добре

        2.

        Балан

        Галина

        Василівна

        Інформаційна підтримка процесу прийняття управлінських рішень ПАТ ««Одесагаз»

        к.е.н. доцент

         Саенсус

        Марія

        Анатоліївна

        добре

        3.

        Барда

        Галина

        Володимирівна

        Розробка бізнес-плану реалізаціі нового вузу послуг  ЮМКП «Южтранс»

        Беспалов

         Володимир

        Михайлович

        задовільно

        4.

        Бондаренко

        Анжела

        Вадимівна

        Організація маркетингової діяльності ТОВ «Оціночна фірма «Абакус»

        к.е.н. ст. викладач

         Місько

        Ганна

        Анатоліївна

         

        добре

        5.

        Буй

        Суан Тієн

        Розробка організаційної культури ТОВ „Телекарт - Прилад”

        к.е.н. професор Кравченко

        Віра

        Олексіївна

        задовільно

        6.

        Єргієва

        Катерина

        Юріївна

        Бізнес-план модернізації обладнання ТОВ «Новотех-термінал»

        к.е.н. ст. викладач

        Місько

         Ганна

        Анатоліївна

         

        задовільно

        7.

        Ішкіна

        Юлія

        Вадимівна

        Розробка бізнес-плану організації надання нового виду послуг на ТОВ «Мир компьютеров»

        к.е.н. доцент

         Карпенко

        Юлія

         Валентинівна

        відмінно

        8.

        Кічук

        Євген

        Іванович

        Організація збутової діяльності ТОВ «Максимум»

        к.е.н. доцент

        Карпенко

        Юлія

        Валентинівна

        добре

        9.

        Крикливець

        Катерина

        Юріївна

        Розробка бізнес-плану відкриття магазину будівельних матеріалів ТОВ «Фактура»

        к.е.н. доцент

        Горбатенко

        Артур

         Всеволодович

        добре

        10.

        Кулинка

        Сергій

        Васильович

        Розробка інноваційного проекту з випуску автомобільного інвектору на ТОВ «Телекард-Приклад»

        к.е.н. ст. викладач

        Ступак

        Світлана

        Миколіївна

        задовільно

        11.

        Ле

        Тхі Тху Чанг

        Розробка бізнес-плану виробництва нової продукції ТОВ „Телекарт - Прилад”

        к.е.н. ст. викладач

         Ступак

         Світлана

        Миколіївна

        задовільно

        12.

        Лисяна

        Наталя

        Володимирівна

        Розробка бізнес-плану організації надання нового виду послуг на ПАТ «Одеснафтопродукт»

        к.е.н. професор Кравченко

        Віра

        Олексіївна

        відмінно

        13.

        Літвінов

        Денис

        Олександрович

        Розробка бізнес-плану магазину здорового харчування на базі Спортивно-концертний комплекс Одеський палац спорту

        к.е.н. доцент

        Горбатенко

        Артур

        Всеволодович

        добре

        14.

        Мягченко

        Дар`я

        Андріївна

        Обґрунтування системи стимулювання праці персоналу

        ТОВ «Богарт»

        викладач

        Бобіль

         Дар’я

        Ігорівна

        добре

        15.

        Нашинська

        Олена

        Олександрівна

        Організація збутової діяльності ТОВ «Люстдорф»

        викладач

        Балабаш

        Ольга

        Сергіївна

        добре

        16.

        Нгуен

        Ван Бак

        Шляхи удосконалення управління персоналом ТОВ «Телекарт – Прилад»

        к.е.н. професор Кравченко

         Віра

        Олексіївна

        задовільно

        17.

        Нікуліна

        Олена

        Сергіївна

        Організація процесу виробництва ТОВ «Цемент» на засадах підходу шість сігма

        д.е.н. професор

        Кузнецова

        Інна

        Олексіївна

        відмінно

        18.

        Панкрашева

        Марія

        Андріївна

        Організація маркетингової діяльності ПАТ «Одескабель»

        викладач

        Маркова

        Аліна

         Ігорівна

        відмінно

        19.

        Пилипчук

        Наталя

        Валеріївна

        Розробка бізнес-плану організації надання нового виду послуг ТОВ «Стиль»

        к.е.н. доцент

        Карпенко

        Юлія

         Валентинівна

        відмінно

        20.

        Пігуляк

        Марія

        Олександрівна

        Розробка бізнес-плану організації виробництва нового виду продукціі ПАТ «Одескабель»

        к.е.н. доцент

        Карпенко

        Юлія

        Валентинівна

        відмінно

        21.

        Пориваєва

        Наталя

        Юріївна

        Розробка бізнес-плану організації виробництва нового виду продукції ТОВ  «Білгород-Дністровська паляниця»

        к.е.н. доцент

        Карпенко

         Юлія

         Валентинівна

        відмінно

        22.

        Рикова

        Вероніка

        Глібівна

        Організація маркетингової діяльності ТОВ «Телекарт-Прилад»

        к.е.н. доцент

        Саенсус

        Марія

        Анатоліївна

        задовільно

        23.

        Романюк

        Ольга

        Валеріївна

        Розробка бізнес-плану впровадження нового обладнання на  ПАТ "Ексімнафтопродукт"

        к.е.н. ст. викладач

        Місько

         Ганна

        Анатоліївна

        відмінно

        24.

        Ротар

        Олександра

        Олександрівна

        Вдосконалення збутової діяльності ТОВ «Цемент» на основі впровадження CRM-системи

        викладач

        Балабаш

        Ольга

        Сергіївна

        відмінно

        25.

        Скібінський

        Олександр

        Сергійович

        Удосконалення системи мотивації персоналу ПАТ «Одеський НПЗ»

        к.е.н. доцент

        Карпенко

         Юлія

        Валентинівна

        відмінно

        26.

        Стельмах

        Даря

        Федорівна

        Організація маркетингової діяльності ППТФ «Антошка»

        к.е.н. доцент

        Беспалов

        Володимир

        Михайлович

        добре

        27.

        Твердохліб

        Денис

        Олександрович

        Формування інноваційного проекту розвитку ПАТ «Укртелеком»

        к.е.н. доцент

         Пучкова

        Світлана

        Ігорівна

        добре

        28.

        Фам

        Тхі Тху Фиогн

        Управління маркетинговою діяльністюТОВ „Телекарт - Прилад”

        к.е.н. доцент

        Карпенко

         Юлія

        Валентинівна

        задовільно

        29.

        Феодоріді

        Ірина

        Георгіївна

        Планування виробничо-господарської діяльності ТОВ «Торговий дім «Агромир»

        к.е.н. доцент

        Горбатенко

         Артур

         Всеволодович

        добре

        30.

        Фучеджи

        Катерина

        Миколаївна

        Бізнес-план реалізаціі нового вузу послуг на ПАТ «Одесагаз»

        к.е.н. доцент

        Беспалов

         Володимир

        Михайлович

        задовільно

        31.

        Хлівний

        Олександр

        Сергійович

        Організація маркетингової діяльності ПАТ «Укртелеком»

        к.е.н. доцент

        Горбатенко

        Артур

         Всеволодович

        задовільно

        32.

        Цьоць

        Анна

        Олександрівна

        Організація збутової діяльності ТОВ «Іллічівський зерновий термінал»

        викладач

        Бобіль

        Дар’я

        Ігорівна

        добре

        33.

        Шершун

        Анастасія

        Ігорівна

        Організація збутової діяльності ТОВ «Спільне підприємство» Аквавінтекс»

        к.е.н. доцент

        Саенсус

        Марія

        Анатоліївна

        добре

        34.

        Шишмон

        Інна

        Сергіївна

        Організація збутової діяльності ПАТ «Одеснафтопродукт»

        к.е.н. ст. викладач

        Місько

        Ганна

        Анатоліївна

        відмінно

         

    • Стаціонар
      • Спец. Банківська справа, за програмою «Банківський менеджмент»

        Перелік дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр»

        зі спеціальності: 8.03050802 «Банківська справа»

        за програмою: «Банківський менеджмент»

        Кафедра: «Банківська справа»

         

        П.І.Б. студента

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1.

        АЛІМОВА

        Катерина

        Павлівна

        Діяльність банку в умовах невизначеності на фінансовому ринку

        д.е.н. професор Кузнєцова

        Л.В. викладач Андреєва

        Я.С.

        відмінно

        2.

        АНТОНОВИЧ Вікторія

        Ігорівна

        Банківське кредитування юридичних осіб в сучасних умовах

        к.е.н. доцент Тарасевич

        Н.В.

        добре

        3.

        БАГНО

         Владислав

         Ігорович

        Проблеми та перспективи кредитування фізичних осіб з використанням банківських платіжних карток в Україні

        к.е.н. доцент Тарасевич

         Н.В.

        відмінно

        4.

        БАРСЬКИЙ Михайло

        Сергійович

        Управління ресурсним потенціалом банківської установи

        к.е.н. доцент Владимирська Н.І.

        добре

        5.

        ВЕНГЕР

        Юрій

        Віталійович

        Управління кредитно-інвестиційною діяльністю українського банку

        к.е.н. доцент Сирчін

        О.Л.

        задовільно

        6.

        ВІТКОВСЬКА

        Ганна

        Сергіївна

        Управління фінансовим результатом банківської установи

        к.е.н. доцент Сирчін

        О.Л.

        добре

        7.

        ГЕРЖИК

        Олександр Миколайович

        Банківське кредитування юридичних та фізичних осіб в сучасних умовах

        д.е.н. професор Алексеєнко

        Л.М.

        викладач

        Радова

        Н.В.

        відмінно

        8.

        ГЛАЗИРІН

        Євген

        Юрійович

        Конкурентні переваги та перспективи розвитку українських банків в сфері обслуговування фізичних осіб

        к.е.н. доцент Владимирська Н.І.

        добре

        9.

        ГЛИБА

        Вікторія

         Анатоліївна

        Розвиток комунікаційної політики банку

        к.е.н. доцент Завадська

        Д.В.

        відмінно

        10.

        ГУЛІДОВ

        Кирило

        Дмитрович

        Методологічні підходи до оцінки ліквідності банківської установи

        д.е.н. професор Рябініна

         Л.М.

        добре

        11.

        ДІЯКОН

         Валентина

         Ігорівна

        Управління клієнтською базою банку

        к.е.н. доцент Падалко

        Т.М.

        задовільно

        12.

        ДОЛЖЕНКО

        Аліна Володимирівна

        Формування системи управління ризиком банківської діяльності

        к.е.н. доцент Сирчін

        О.Л.

        відмінно

        13.

        ЄРМОЛАЄВА

        Юлія

         Сергіївна

        Розвиток ринку банківських послуг для фізичних осіб у сучасних умовах

        к.е.н. доцент Падалко

        Т.М.

        задовільно

        14.

        ЄФРЕМОВ

        Дмитро

        Юрійович

        Вплив депозитної політики банку на формування банківських ресурсів

        к.е.н. доцент Сирчін

        О.Л.

        відмінно

        15.

        ЖЕЛЯСКО

        Микола Олександрович

        Управління ліквідністю банківської установи

        к.е.н. доцент Тарасевич

        Н.В.

        добре

        16.

        ЖОВТОБРЮХ Олена

        Миколаївна

        Методичні засади оцінки конкурентоспроможності Банку

        к.е.н. доцент Завадська

        Д.В.

        відмінно

        17.

        ЗЕРНОВ

         Михайло Віталійович

        Інструменти антикризового управління банком

        к.е.н. доцент Падалко

        Т.М.

        задовільно

        18.

        КАЧЕР

        Марія

        Ігорівна

        Управління пасивами банку

        к.е.н. доцент Владимирська Н.І.

        відмінно

        19.

        КІРВАС

         Іван

        Михайлович

        Організація online-кредитування в Україні: технологічна схема та економічний ефект

        к.е.н. доцент Владимирська Н.І.

        відмінно

        20.

        КОСТЕНЮК

        Ілля

         Романович

        Управління кредитним ризиком банку

        к.е.н. доцент Няньчук

        Н.Ю.

        задовільно

        21.

        КРАВЕЦЬ

        Анна

        Олександрівна

        Управління ресурсним потенціалом банку

        к.е.н. доцент Тарасевич

         Н.В.

        добре

        22.

        КРАВЧЕНКО

        Юлія

         Олександрівна

        Оцінка фінансової стійкості банків

        к.е.н. доцент Сирчін

        О.Л.

        відмінно

        23.

        КРАГЕЛЬСЬКА Олена

        Вікторівна

        Управління активами і пасивами банку

        д.е.н. професор Алексеєнко

        Л.М.

        викладач

        Радова

        Н.В.

        задовільно

        24.

        ЛАЗАР

        Ярослав Михайлович

        Процентна політика: роль і місце у формуванні стратегії розвитку банку

        д.е.н. професор Рябініна

        Л.М.

        задовільно

        25.

        МІРЧЕВА

        Олена Володимирівна

        Фінансовий менеджмент в банку: стан та перспективи розвитку

        к.е.н. доцент Сирчін

        О.Л.

        добре

        26.

        НАСТЕЧИНА

        Уляна

        Сергіївна

        Управління активами банку

        к.е.н. доцент Завадська

        Д.В.

        задовільно

        27.

        НЕЖУРЕНКО Євгенія Олександрівна

        Проблеми розвитку інтеграційних процесів в діяльності банків та страхових компаній

        д.е.н. професор Кузнєцова

        Л.В.

        задовільно

        28.

        ПОНОМАРЬОВ Андрій

         Олексійович

        Конкурентоспроможність сучасного банку в умовах глобалізації

        д.е.н. професор Рябініна

        Л.М.

        задовільно

        29.

        РЕМЕСЛЕННІКОВА Аліна

        Олександрівна

        Проблеми післякризового розвитку банківської системи України та шляхи їх вирішення

        к.е.н. доцент Сирчін

        О.Л.

        відмінно

        30.

        САРГСЯН

        Шаген

         Шагенович

        Управління витратами банківських установ

        д.е.н. професор Рябініна

        Л.М.

        добре

        31.

        СІКОРА

        Тетяна

        Миколаївна

        Становлення та розвиток банківського регулювання та нагляду НБУ у сфері фінансового моніторингу операцій в банку

        к.е.н. доцент Владимирська Н.І.

        добре

        32.

        СІМЧЕНКО

        Євген

         В'ячеславович

        Прибутковість банківської діяльності: аналіз стану та стратегія управління

        д.е.н. професор Рябініна

        Л.М.

        задовільно

        33.

        СКАВІНСЬКА

        Юлія

         Вікторівна

        Оцінка кредитоспроможності позичальників юридичних осіб

        к.е.н. доцент Няньчук

        Н.Ю.

        добре

        34.

        СТЕЦЮРА Ростислав

        Ігорович

        Споживче кредитування: сучасний стан та перспективи розвитку

        к.е.н. доцент Владимирська Н.І.

        відмінно

        35.

        СУРЖИКОВ

         Сергій

        Павлович

        Перспективні напрями банківського кредитування фізичних осіб в Україні

        к.е.н. доцент Владимирська Н.І.

        добре

        36.

        ТЄЛЄГІН

         Артем

        Сергійович

        Процеси злиття та поглинання у банківській системі України

        д.е.н. професор Кузнєцова

        Л.В.

        відмінно

        37.

        УМАНСЬКИЙ Дмитро

         Іванович

        Формування та розвиток маркетингової політики банку

        д.е.н. професор Алексеєнко

        Л.М.

        ст. викладач Ухлічева

         Л.І.

        задовільно

        38.

        ФЕТІСОВА (РООТ) Ольга

         Віталіївна

        Механізм управління фінансовою стійкістю банку

        д.е.н. професор Коваленко

        В.В.

         ст. викладач Звєряков

        О.М.

        добре

        39.

        ЦИГАНКОВА

         Ольга

         Сергіївна

        Управління кредитним портфелем банку

        к.е.н. доцент Арутюнян

        Р.Р.

        задовільно

        40.

        ЧЕРНИШОВА Владислава Олександрівна

        Управління кредитним портфелем банку

        к.е.н. доцент Сирчін

         О.Л.

        відмінно

        41.

        ЧУХАЛО

        Юлія

        Олегівна

        Система оподаткування комерційних банків та напрямок її вдосконалення

        д.е.н. професор Коваленко

         В.В.

        ст.викладач Звєряков

        О.М.

        добре

        42.

        ШАПОВАЛ

        Ганна Володимирівна

        Управління фінансовою стійкістю банку: інформаційне та методичне забезпечення

        д.е.н. професор Коваленко

        В.В.

        добре

        43.

        ШАРАНДАЧЕНКО Ольга

        Сергіївна

        Формування системи ефективного банківського нагляду

        д.е.н. професор Коваленко

         В.В.

        добре

        44.

        ШИЛЬЦОВ

        Павло Сергійович

        Управління кредитним портфелем банку

        д.е.н. професор Кузнєцова

        Л.В.

        задовільно

        45.

        ШУЛЬГІНА Анастасія Олександрівна

        Депозитні операції комерційних банків, проблеми їх розвитку

        к.е.н. доцент Падалко

        Т.М.

        добре

        46.

        ЯРОМЕНКО

         Андрій Олександрович

        Формування вартості банківського бізнесу

        к.е.н. доцент Тарасевич

        Н.В.

        добре

         

      • Спец. Банківська справа, за програмою «Управління фінансовою стійкістю банку»

        Перелік дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр»

        зі спеціальності: 8.03050802 «Банківська справа»

        за програмою: «Управління фінансовою стійкістю банку»

        Кафедра: «Банківська справа»

         

        П.І.Б. студента

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1.

        БІЧЕВА

        Тетяна

        Георгіївна

        Вплив присутності іноземного капіталу на

         розвиток банківського сектору економіки

        к.е.н. доцент

         Жердецька

         Л.В.

        відмінно

        2.

        ГОРНЄВА (ГНАТИК)

        Ірина

        Вадимівна

        Формування конкурентної стратегії

        банківської установи в умовах нової архітектури фінансового ринку

        д.е.н. професор

        Рябініна

        Л.М.

        відмінно

        3.

        ДАЛАКОВ

        Іван

        Петрович

        Формування системи антикризового

        управління банку

        д.е.н. професор

        Коваленко

         В.В.

        добре

        4.

        ЗОЛОТАРЬОВА

        Катерина

        Юріївна

        Сучасні підходи до управління кредитною

        діяльністю

        д.е.н. професор

         Кузнєцова

        Л.В.

        відмінно

        5.

        ІВАНОВА

        Ольга

        Сергіївна

        Управління трансфертним ціноутворенням у міжнародній банківській групі

        к.е.н. доцент

        Жердецька

         Л.В.

        відмінно

        6.

        КАРАЖЕЛЯСКОВ

         Кирило

        Іванович

        Управління процентною політикою

        комерційного банку

        к.е.н. доцент

         Жердецька

        Л.В.

        відмінно

        7.

        КОНСТАНДОГЛО (ЗАЖИРЕНКО)

        Галина

        Петрівна

        Управління пасивними операціями банку

        д.е.н. професор

        Коваленко

         В.В.

        добре

        8.

        КРИВЕНЬКА

        Наталія

        Вікторівна

        Управління активними і пасивними

        операціями банку

        д.е.н. професор

        Кузнєцова

        Л.В.

        відмінно

        9.

        МАКІНА

        Кристина

        Валеріївна

        Розвиток ринку лізингових послуг в 

        Україні в сучасних умовах

        к.е.н. викладач

        Гаркуша

        Ю.О.

        відмінно

        10.

        МАЛАНЧІЙ

        Ксенія

        Михайлівна

        Управління ліквідністю банківської установи

        к.е.н. викладач

        Гаркуша

        Ю.О.

        відмінно

        11.

        МИРГОРОДСЬКА

        Аліна

        Олександрівна

        Ціна кредитних ресурсів як ключова складова

         системи управління кредитним ризиком

        к.е.н. доцент

        Жердецька

        Л.В.

        відмінно

        12.

        ОРИЩАК

        Максим

        Сергійович

        Платіжний баланс країни та його вплив

        на валютний курс національних грошей

        д.е.н. професор

         Рябініна

        Л.М.

        відмінно

        13.

        ОСИКА

        Альона

        Анатоліївна

        Управління системними ризиками

        банківської діяльності

        к.е.н. доцент

        Жердецька

         Л.В.

        відмінно

        14.

        ПОГРЕБНЯК

        Наталія

         Володимирівна

        Управління активами комерційного банку

        д.е.н. професор

        Кузнєцова

        Л.В.

        відмінно

        15.

        ПОЛІЩУК

        Юлія

        Федорівна

        Контролінг в банку

        к.е.н. доцент

        Жердецька

        Л.В.

        відмінно

        16.

        ПУНЬКО

        Лілія

        Сергіївна

        Методологічні підходи до оцінки

        якості банківських активів

        к.е.н. доцент

        Жердецька

        Л.В.

        відмінно

        17.

        ШАБРОЙ

        Наталія

        Анатоліївна

        Формування системи ефективності

        банківського нагляду

        к.е.н. доцент

        Жердецька

         Л.В.

        відмінно

        18.

        ШЕЛУДЬКО

        Сергій

        Андрійович

        Золотовалютні резерви центрального

         банку та їх вплив на економіку країни

        д.е.н. професор

        Рябініна

        Л.М.

        відмінно

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

      • Спец. Експертиза товарів та послуг (магістр)

        Перелік дипломних робіт

         

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня  магістр

        зі спеціальності  Експертиза товарів та послуг

        Кафедра   Експертиза товарів та послуг

         

        П.І.Б. студента

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1

        Амірханян К.Т.

        Експертна оцінка споживних властивостей

        сухих сніданків вітчизняного та зарубіжного виробництва

        Кунділовська

        Т.А.

        відмінно

        2

        Астахова А.О.

        Нанорозмірні структури та прилади як новий, інноваційний вид товарної продукції

        Кулініч О.А.

        задовільно

        3

        Бальчу А.О.

        Експертне оцінювання якості надання послуг житлово-комунального сервісу з метою захисту прав споживачів

        Траченко Л.А.

        відмінно

        4

        Гончарук С.С.

        Експертне оцінювання якості  надання консалтингових послуг

        Траченко Л.А.

        відмінно

        5

        Дзіковський О.О.

        Ідентифікація якості ювелірних виробів з золота

        Омаров В.О.

        добре

        6

        Добролежа О.В.

        Система менеджменту якості як засіб поліпшення процесу надання інжинірингових послуг

        Траченко Л.А.

        відмінно

        7

        Лопатіна Г.В.

        Експертиза та порівняльне тестування фарб для волосся на ринку України

        Кунділовська Т.А.

        відмінно

        8

        Скобовят К.А.

        Аналіз асортименту, експертиза якості та оцінка конкурентоспроможності мармеладу вітчизняних виробників

        Кунділовська Т.А.

        відмінно

        9

        Стальниченко С.С.

        Аналіз асортименту, споживчих властивостей та особливості проведення експертизи скляних виробів

        Захарчук В.Г.

        відмінно

        10

        Стоянов Г.С.

        Розробка методології проведення експертизи круглих лісоматеріалів

        Омаров В.О.

        добре

        11

        Терзі Т.Г.

        Визначення відповідності вершкового масла

        Омаров В.О.

        відмінно

        12

        Феденко Л.Г

        Експертна оцінка якості та безпечності сирних десертів

        Кунділовська Т.А.

        відмінно

        13

        Цвеюк Ю.В.

        Визначення відповідності сигарет нормам безпечності за показником вмісту хлорорганічних пестицидів

        Омаров В.О.

        відмінно

        14

        Юшков О.І.

        Експертне оцінювання та встановлення відповідності мобільних телефонів

        Кунділовська Т.А.

        відмінно

        15

        Якименко Х.В.

        Розробка комплексної оцінки показників якості бавовняних тканин в період експлуатації

        Захарчук В.Г.

        відмінно

         

      • Спец. Економіка підприємства, за програмою «Економіка планування та управління бізнесом» «Економіка підприємництва на ринку товарів та послуг»
        

        Перелік дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр

        зі спеціальності Економіка підприємства 

        за програмою «Економіка планування та управління бізнесом»

        «Економіка підприємництва на ринку товарів та послуг»

        Кафедра «Економіка та управління національним господарством»

         

        П.І.Б. студента

        Тема дипломної роботи

        Керівник

         Оцінка 

        1.

        Алегруш

        І.О.

        «Удосконалення діяльності комунальних підприємств,

        на прикладі КП «Парки Одеси»

        к.е.н. ст. викладач 

        Шикін

        А.В.

        відмінно

        2.

        Андріанов

         Олександр

        Сергійович

        Удосконалення діяльності підприємств житлово-комунальної

        сфери (КП ЖКС «ЧОРНОМОРСЬКИЙ»)

        к.е.н. доцент

        Сілічева

        Наталія

         Євгенівна

        відмінно

        3.

        Анікейчик

        Анна

        Ігорівна

        Особливості корпоративного управління будівельного холдингу

        проф. д.е.н.

        Ковальов

        А.І.

        добре

        4.

        Бажак

        Ганна

        Геннадіївна

        Кон`юктурні дослідження та прогноз попиту

         на ринку цукру

        к.е.н. викладач

         Шевченко

        В.В.

        відмінно

        5.

        Балабан

        Дмитро

         Анатолійович

        Формування механізму антикризового управління підприємством 

        (на прикладі ТОВ «Юджин Лоджістіксс»)

        проф. д.е.н.

        Уманець

        Т.В.

        задовільно

        6.

        Бєлка

        Владислав

        Ігорович

        Економічне обґрунтування відкриття власної

        справи в галузі спортивно – оздоровчих послуг

        к.е.н. ст. викладач Горбаченко

        С.А.

        задовільно

        7.

        Бєлоусова

        Ганна

        Володимирівна

        Економічне обґрунтування створення нового

        напрямку бізнесу у сфері освітніх послуг (на

        прикладі приватного підприємства «Мак.Лайн»)

        проф. д.е.н.

        Ковальов

        А.І.

        добре

        8.

        Вапняр

        Віталій

        Сергійович

        Оцінка масштабів та глибини бідності населення в одеському регіоні

        проф. д.е.н.

         Уманець

        Т.В.

        добре

        9.

        Василенко

        Олексії

        Андрійович

        Економічне обґрунтування відкриття власної справи у сфері лакофарбового виробництва

        ст. викладач

         Каражия

         Е.А.

        добре

        10.

        Васильченко

         Світлана

        Ігорівна

        «Шляхи підвищення конкурентоспроможності

        підприємства (на прикладі ПП «Агротехснаб - М»)»

        к.е.н. доцент

        Доброва

         Н.В.

        відмінно

        11.

        Вірченко

        Катерина

        Андріївна

        Економічні аспекти формування стратегії ефективного

         функціонування морських торгівельних портів

         (на прикладі Одеської області)

        к.е.н. доцент

        Сментина

        Наталія

        Валентинівна

        відмінно

        12.

        Влаєв

        Олександр

         Борисович

        Обґрунтування стратегії розвитку підприємства

        (на прикладі ТОВ «Телекарт-прилад)

        к. е. доцент

        Гейко

        Л.М.

        добре

        13.

        Вовкович

        Юлія

        Сергіївна

        Економічне обґрунтування проекту створення

        підприємства(на прикладі салону меблів «Nova»)

        к.е.н. доцент

        Сментина

        Наталія

         Валентинівна

        відмінно

        14.

        Вовченко

        Станіслав

        Ігорович

        Економічне обґрунтування диверсифікації виробництва

         у сільськогосподарському підприємстві

        (на прикладі ПП Агрофірма «Прромінь»)

        к.е.н. ст. викладач

        Горбаченко

        С.А.

        задовільно

        15.

        Волянська

        Ольга

        Юріївна

        Економічне обґрунтування диверсифікації діяльності селянського фермерського господарства «Волянського Ю.В.»

        ст. викладач

         Янковий

         В.О.

        добре

        16.

        Гапуніч

        Микита

        Валентинович

        Економічне обґрунтування стратегії розвитку підприємства

        (на прикладі з обмеженою відповідальністю  «АЛ-ПЛАСТИК»)

        ст. викладач

        Янковий

        В. О.

        задовільно

        17.

        Герасімова

        Вікторія

        Михайлівна

        Обгрунтування розширення підприємства в умовах ризику

         (на прикладі Малого-науково-виробничого підприємства

        «Електрон» Товариства з обмеженою відповідальністю»)

        проф. д.е.н.

        Ковальов

        А.І.

        відмінно

        18.

        Глушко

        Михайло

        Валерійович

        Шляхи підвищення конкурентоспроможності підприємства

        на прикладі ТОВ «Алокозай Ті»

        д.е.н. професор

        Балджи

        М.Д.

        добре

        19.

        Гобович

        Тетяна

        Валеріївна

        Методи оцінка та мінімізації кредитного ризику

        комерційного банку (на прикладі «ПАТ ТЕРРА БАНК)

        ст. викладач

        Нікітченко

        О.О.

        відмінно

        20.

        Гогілідзе

        Надія

        Момуківна

        Економічне обґрунтування розвитку підприємства

         (на прикладі підприємства «ГАЛОН»)

        к.е.н. доцент

         Кічук

        Н.В.

        відмінно

        21.

        Гозун

        Н.В.

        «Прогнозування та регулювання зайнятості населення

        в Одеському регіоні»

        проф. д.е.н.

        Уманець

        Т.В.

        відмінно

        22.

        Головата

        Мілена

        Валеріївна

        Шляхи підвищення якості конкурентоспроможності

        на державному підприємстві

        «Куліндорівський комбінат хлібопродуктів»)

        проф. д.е.н.

         Ковальов

        А.І.

        відмінно

        23.

        Гончарова

        Марина

        Юріївна

        Шляхи підвищення конкурентоспроможності 

         (на прикладі торгівельного підприємства ТОВ ««Мего Ермел»)

        к.е.н. доцент

         Сілічева

        Н.Є.

        відмінно

        24.

        Данг

         Диєу

        Линь

         

        «Малий і середній бізнес: проблеми розвитку в Україні

         

        к.е.н. доцент

        Колодинський

        С.Б.

        задовільно

        25.

        Данілішин 

         Володимир Олександрович

        Економічне обґрунтування стратегії розвитку

        підприємства на прикладі КП «Одесміськелектротранс»

        к.е.н. ст. викладач Горбаченко

        С.А.

        добре

        26.

        Дємєнєв

        Микола

        Вячеславович

        Економічне обґрунтування фінансової стратегії розвитку

         підприємства на прикладі ІМТП

        к.е.н. доцент

         Сілічєва

        Н.Є.

        задовільно

        27.

        Джоган

        Тетяна

        Михайлівна

        Особливості становлення та підтримки малого

        підприємництва (на прикладі Одеської області)

        проф. д.е.н.

        Уманець

        Т.В.

        відміно

        28.

        Дзюрковськый

        Сергій

        Олександрович 

        Формування цінової політики підприємства

        (на прикладі ТОВ

        «Битекс»)

        к.е.н. доцент

         Колодинський

        С.Б.

        задовільно

        29.

        Егіазарян

        Сабіна

        Самвелівна

        Аналіз аспектів розробки проекту виробництва

        комплектуючих для взуття

        доцент

        Карпов

        В.А.

        відмінно

        30.

        Ємельянова

        Юлія

        Олександрівна

        Економічне обґрунтування напрямки диверсифікації

        підприємства на прикладі ТОВ «Плюс ЛТД»

        Доброва

        Н.В.

        відмінно

        31.

        Єрьоменко

        Марія

        Олександрівна

        Економічне обґрунтування відкриття власної

         справи (салон-ательє)

        Допіра

         І.А.

        відмінно

        32.

        Жовтобрюх

        Ольга

        Вадимівна

        Прогнозування соціально-економічного розвитку

        регіону «(на прикладі Одеської області)»

        к.е.н. доцент

        Сментина

        Н.В.

        відмінно

        33.

        Заболотна

        Надія

        Віталіївна

        «Економічне обґрунтування розширення

        сфери діяльності підприємства

         (на прикладі ТОВ «Телекарт-Прилад»)»

        к.е.н. доцент

        Колодинський

         С.Б.

        відмінно

        34.

        Завгородня

        Світлана Володимирівна

        Економічне обґрунтування створення приватного

        медичного центру  Аврора

        к.е.н. доцент

        Сілічева

        Н.Є.

        відмінно

        35.

        Зуєв

        Олександр

        Павлович

        Шляхи підвищення конкурентоспроможності

        підприємства (на рикладі ТОВ «Власта КП»)

        к.е.н. доцент

        Сілічева

         Н.Є.

        добре

        36.

        Іхтіяр

        Тетяна

        Миколаївна

        Економічне обґрунтування стратегії розвитку

        підприємства (на прикладі  КП «Міськзелентрест»)

        Щербак

        добре

        37.

        Казак

        Д.І.

        «Шляхи підвищення конкурентоспроможності підприємства агропромислового комплексу України»

        (на прикладі «Землі Бессарабії»)

        д.е.н. професор

        Ковальов

        А.І.

         

        добре

        38.

        Канюс

        Т.О.

        «Методи державної підтримки розвитку депресивних

        територій регіону (на прикладі Одеської області)»

        ст. викладач

        Нікітченко

        О.О.

        відмінно

        39.

        Каражеков

        Денис

        Іванович

        Економічне обґрунтування фінансової

        стратегії розвитку підприємства

        (на прикладі ТОВ «Великодолинський завод ЗБК»)

        к.е.н. доцент

        Кічук

        Н.В.

        задовільно

        40.

        Каракушан

        Юлія

        Василівна

        Регулювання безробіття в Одеському регіоні

        та підвищення зайнятості населення

        д.е.н. доцент

        Балджи

        М.Д.

        добре

        41.

        Качанов

        Василь

         Афанасійович

        Методи оцінки та мінімізації кредитного ризику

        комерційного банку (на прикладі  ПАТ «Імексбанк»)

        викладач

         Клевцевич

        Н.А.

        добре

        42.

        Качанюк

        Ганна

        Юріївна

        Шляхи підвищення прибутку на підприємствах харчової

        промисловості в Україні

        ст. викладач

        Янковий

        В.О.

        задовільно

        43.

        Кисильова

        Олена

        Юріївна

        Економічне обґрунтування диверсифікації діяльності

        підприємства (на прикладі ТОВ «Несебир»)

        к.е. викладач

        Шевченко

         В.В.

        відмінно

        44.

        Кітаєва

        Марія

        Ігорівна

        Економічне обґрунтування відкриття власної справи

        у сфері спортивно-оздоровчих послуг 

         (на прикладі льодового катку)

        ст. викладач

        Каражия

        Е.А.

        відмінно

        45.

        Ковальова

         Катерина Володимирівна

        Оцінка інвестиційної привабливості регіону

        (на прикладі Одеського регіону)

        к.е.н. доцент

        Сілічева

        Н.Є.

        відмінно

        46.

        Ковбасюк

        Олексій

        Ігорович

        Оцінка конкурентоспроможності регіону

        проф. д.е.н.

        Уманець

         Т.В.

        добре

        47.

        Копил

        Ганна

        Вадимівна

        Економічне обґрунтування відкриття власної справи 

        в сфері вирощування та продажу живих квітів

        ст. викладач

        Каражия

        Е.А.

        відмінно

        48.

        Корецька

        Е.В.

        «Тіньова економіка: закономірності, механізм

        функціонування, методи оцінки»

        к.е.н. доцент

        Кічук

        Н.В.

        добре

        49.

        Кохан

        Анжеліка

        Сергіївна

        Економічне обґрунтування Будівництва

        сміттєпереробного заводу в Одеській області

        ст. викладач

         Каражия

        Е.А.

        відмінно

        50.

        Крицький

        Роман

        Вікторович

        Економічне обґрунтування організації інтернет-торгівлі

         (на прикладі ПП «Еліт-Прінт»)

        к.е.н. доцент

         Колодинський

        С.Б.

        добре

        51.

        Крутько

        Олександр

        Юрійович

        Дослідження  і прогнозування кон`юктури вітчизняного

         ринку портових послуг

        ст. викладач

        Янковий

        В.О.

        відмінно

        52.

        Ксензюк

        Михайло Володимирович

        Шляхи розвитку економічного потенціалу підприємства

        (на прикладі ТОВ «Телекарт-Прилад»)

        к.е.н. доцент

        Гейко

        Л.М.

        добре

        53.

        Кутафін

        Олег

        Валерійович

        Економічне обґрунтування фінансової стратегії

         розвитку ТОВ (на прикладі  АФ аудікон)

        викладач

        Клевцевич

        Н.А.

        добре

        54.

        Лазар

        Владислав

        Вікторович

        Удосконалення діяльності підприємств житлово-комунальної

        сфери (на прикладі КП ЖКС «Порто-Франковський)

        к.е.н. доцент

        Колодинський

        С.Б.

        добре

        55.

        Ларіонова

        О.С.

        «Дослідження кон’юктури ринку молочних продуктів України»

        к.е.н. викладач

        Шевченко

        В.В.

        відмінно

        56.

        Левченко

        Анастасія

        Валеріївна

        Економічне обґрунтування створення нового напрямку бізнесу

        у сфері послуг фірми «Кіпаріс» у вглядіі ТОВ.

        ст. викладач

         Каражия

        Е.А.

        відмінно

        57.

        Леник

        Олександра Олександрівна

        Аналіз ефективності проекту розширення виробництва

        безалкогольних напоїв

        к.е.н. доцент

         Карпов

        В.А.

        відмінно

        58.

        Леончук

        Артем

        Сергійович

        Державне регулювання розвитку підприємницького

        сектору економіки України

        проф. д.е.н.

        Уманець

         Т.В.

        задовільно

        59.

        Лихачова

        Марина

        Володимирівна

        Методи оцінки та мінімізації кредитного ризику комерційного

        банку (на прикладі Підвищеного Державного регіонального

         управління ПАТ КБ  «Приватбанк»)

        к.е.н. ст. викладач

        Шикін

        А.В.

        добре

        60.

        Луценко (Дячок) Вікторія

        Романівна

        Економічне обґрунтування нових напрямків стратегії

        розвитку підприємства(на прикладі ТОВ «Камбіо-стройсервіс»)

        к.е.н. доцент 

        Доброва

        Н.В.

        відмінно

        61.

        Любчак

        Анастасія

        Юріївна

        Цільові комплексні програми як ефективний інструмент

        регулювання економічного розвитку  Одеського регіону

        д.е.н. доцент

         Балджи

        М.Д.

        відмінно

        62.

        Люта

        Олена

        Олександрівна

        Економічне обґрунтування стратегії розвитку підприємства

        (на прикладі Державного підприємства  «Ільїчівський

        морський торгівельний порт»)

        д.е.н. доцен

        Балджи

        М.Д.

        відмінно

        63.

        Мазуркіна

        Олександра Олександрівна

        Економічне обґрунтування шляхи підвищення

        конкурентоспроможності підприємства

        (на прикладі ТОВ «Телекарт – прилад»)

        Допіра

        І.А.

        відмінно

        64.

        Мерзлікін

        І.В.

        «Шляхи підвищення конкурентоспроможності підприємства

        (на прикладі ТОВ «Телекарт-Прилад»)»

        к.е.н. доцент

        Кічук

        Н.В.

        добре

        65.

        Мікрут

        Юліана

        Олегівна

        Методи оцінки та мінімізації кредитного ризику комерційного

         банку на прикладі ПАТ «КБ Інвестбанк».

        Янковий

         В.О.

        відмінно

        66.

        Мхітарян

        Г.М.

        «Заходи підвищення конкурентоспроможності підприємства

         (на прикладі ТОВ «Вторметсировина»)»

        к.е.н. доцент

        Кічук

        Н.В.

        задовільно

        67.

        Нехорошева

        Дар’я

        Валеріївна

        Управління конкурентоспроможністю підприємства

        (на прикладі ТОВ «Механічний завод»)

        Щербак

        задовільно

        68.

        Ничипорук

        Тетяна

        Русланівна

        Перспективи розвитку туризму у регіоні 

         (на прикладі Одеської області)

        Щербак

        добре

        69.

        Омелянчук Михайло Володимирович

        Економічне обґрунтування розробки та виходу на ринок

        нового продукту (на прикладі ВКФ  «Агромарін»)

        к.е.н.  доцент

         Маркітан

        Олександр

        Сергійович

        добре

        70.

        Омельченко

        В.В.

        «Шляхи підвищення інвестиційної привабливості

        Одеського регіону»

        к.е.н. ст. викладач

        Янковий

        В.О.

        відмінно

        71.

        Пак

        Марина

        Юріївна

        Економічне обґрунтування розширення сфери діяльності

        підприємства (на прикладі приватної агрофірми  «Схід»)

        к.е.н. викладач

         Шевченко

        В.В.

        відмінно

        72.

        Пантелімон

        Надія

        Валеріївна

        «Шляхи підвищення конкурентоспроможності підприємства

        (на прикладі ДП «Іллічівський Морський Торгівельний Порт»)»

        ст. викладач

        Нікітченко

        О.О.

        відмінно

        73.

        Перфільєва

        Алла

        Андріївна

        Шляхи підвищення конкурентоспроможності підприємства

        (на прикладі ТОВ «Оксфорд Медікал-Одеса»)

        к.е.н. викладач

        Шевченко

        В.В.

        відмінно

        74.

        Пірус

        Яніна

        Сергіївна

        Економічне обґрунтування проекту розширення сфери

        діяльності (на прикладі пекарні)

        к.е.н. доцент

        Доброва

        Н.В.

        відмінно

        75.

        Подолінський Михайло

        Олегович

        Економічне обґрунтування продуктової

        диверсифікації в сільськогосподарському підприємстві

        (на прикладі ТОВ «Обрій-МТС-Роздільна»)

        к.е.н.  доцент

        Маркітан

         О.С.

        задовільно

        76.

        Поточний

        Віталій Геннадійович

        Економічне обґрунтування створення 

         готелю (апартаментів) в місті  Одеса.

        к.е.н.  доцент

        Осипова

        М.М.

        відмінно

        77.

        Присяжна

        Алла

        Павлівна

        Планування розвитку туристичного агентства на основі

        диверсифікації.(на прикладі ТОВ «Кристал-ТУР»)

        ст. викладач

        Горбаченко

        С.А.

        відмінно

        78.

        Прокудін

        Андрія

        Михайлович

        Оцінка соціально-економічних домінантів ресурсного

        потенціалу регіону

        проф. д.е.н.

        Уманець

        Т.В.

        задовільно

        79.

        Радченко

         Владислава Валентинівна

        Економічне обґрунтування розширення чфери діяльності

        підприємства (на прикладі ТОВ «Бонум»)

        к.е.н.

        Шикін

        А.В.

        добре

        80.

        Репецька

        Катерина

        Анатоліївна

        Шляхи підвищення конкурентоспроможності

        підприємства (на прикладі  підприємства «Галлон»)

        к.е.н. викладач

        Кічук

        Н.В.

        відмінно

        81.

        Руденко

        Михайло

         Аркадійович

        «Економічне обґрунтування створення власної

        справи у сфері Інтернет-послуг»

        к.е.н.

        Шикін

        А.В.

        добре

        82.

        Сиволапенко

        Мариана

        Леонідівна

        Економічне обґрунтування розширення сфери діяльності

        підприємства (на прикладі сільського фермерського господарства  «Волянського Ю.В.»

        ст. викладач

        Янковий

        В.О.

        відмінно

        83.

        Спектор

        Ігор

        Олександрович

        Дослідження і прогнозування коньюктури  ринку

        легкових автомобілів в Україні

        Допіра

         І.А.

        відмінно

        84.

        Спояли

        Дмитро

        Ігорович

        Розробка  програми соціально-економічного розвитку

         району (на прикладі Татарбунарського району Одеської область)

        ст. викладач

         Нікітченко

        О.О.

        задовільно

        85.

        Стадник

        Дар’я

        Леонідівна

        Економічне обґрунтування відкриття

        власної справи (спортивного-центру)

        Допіра

        І.А.

        відмінно

        86.

        Стиранко

        Марина

        Володимирівна

        Економічне обґрунтування шляхів підвищення прибутку

         підприємства (на прикладі Приватного підприємства 

        «Науково-виробнича фірма «ЕЛЄКС»

        к.е.н. доцент

        Доброва

        Наталія

        Василівна

        відмінно

        87.

        Стружевська

        Аліна

        Юріївна

        Ресурсний потенціал регіону та методи його

        оцінювання на прикладі Одеської області

        д.е.н. доцент

         Балджи

        М.Д.

        відмінно

        88.

        Танасогло

        Вероніка Володимирівна

        Шляхи вдосконалення цінової політики

        ПП «АС-Трейдинг»

        к.е.н. доцент

        Колодинський

        С.Б.

        задовільно

        89.

        Твердохлебова

        Світлана

        Сергіївна

        «Економічне обґрунтування розширення сфери

        діяльності підприємства (на прикладі ПП «Компания Время»)»

        к.е.н. доцент

        Колодинський

        С.Б.

        задовільно

        90.

        Тимошенко

         М.О.

        «Економічне обґрунтування розвитку підприємства

        (на прикладі ТОВ «ТРАНС-СЕРВІС-КТТ»)»

        к.е.н. доцент

         Кічук

        Н.В.

        задовільно

        91.

        Тройнін

        Сергій

        Валерійович

        Антикризове управління підприємством

        (на прикладі Іллічівський  морський торгівельний порт)

        к.е.н. доцент

        Сілічева

        Н.Є.

        добре

        92.

        Узун

        Андрій

        Петрович

        Економічне обґрунтування розширення номенклатури підприємства з виробництва рибної продукції на прикладі ТОВ «МАРІКО»)

        Допіра

        І.А.

        добре

        93.

        Українцев

        Олексій

        Миколайович

        «Проблеми та перспективи реформування ЖКГ України»

        к.е.н. викладач

        Клєвцєвич

        Н.А.

        задовільно

        94.

        Фаркаш

        Ірина

        Вікторівна

        Оцінка рівня життя населення в Одеському регіоні

        проф. д.е.н.

        Уманець

        Т.В.

        відміно

        95.

        Феденко

         М.Г.

        «Економічне обґрунтування проекту створення підприємства

         з переробки соєвих бобів (на прикладі дочірнього

         підприємства компанії «Палма Груп С.А.»)»

        ст. викладач

         Каражия

        Е. А.

        відмінно

        96.

        Филипов

        Владислав Миколайович

        Економічне обґрунтування створення  власної справи

        (виробництва взуття)

        Допіра

         І.А.

        добре

        97.

        Фортуна

        Олена

        Владиславівна

        Економічне обґрунтування розширення сфери діяльності

        підприємства (на прикладі торгівельного

        підприємства ВКФ ТОВ Олеся)

        к.е.н. доцент

         Сілічєва

        Н.Є.

        задовільно

        98.

        Фучеджи

        Вікторія

        Пилипівна

        Економічне обґрунтування стратегії розвитку підприємства

        (на прикладі ПрАТ «Болгардський виноробний завод»)

        ст. викладач

        Нікітченко

        О.О.

        добре

        99.

        Хохоник

        Тетяна

        Миколаївна

        Проблеми безробіття та рівня життя населення

        в Одеському р-ні

        к.е.н. викладач

        Шевченко

         В.В.

        відмінно

        100.

        Цимбалюк

        Євген

        Олександрович

        Соціально-економічні аспекти державного регулювання

         ринку праці міста  (на прикладі міста Одеси»

        к.е.н. доцент

        Доброва

        Н.В.

        добре

        101.

        Цуркан

        Аліна

        Володимірівна

        Економічне обґрунтування розширення мережі аптек

         (на прикладі комунального підприємства «Одесформ»)

        Щербак

        добре

        102.

        Чебан

        Д.С.

        «Результативність організаційних перебудов

        у житлово комунальному господарстві

        (на прикладі КП «ЖКС» «ПОРТО-ФРАНКІВСЬКИЙ»)»

        к.е.н. доцент

        Колодинський

        С.Б.

        задовільно

        103.

        Чеховський

        Ігор

        Володимирович

        Підвищення ефективності діяльності підприємства

        (на прикладі КП «Міськзелентрест»)

        к.е.н. доцент

        Карпов

        В.А.

        добре

        104.

        Чульська

        О.С.

        «Економічне обґрунтування розширення сфери діяльності

         підприємства ТОВ «НОВОТЕХ-ТЕРМІНАЛ»

        ст. викладач

        Каражия

         Е.А.

        відмінно

        105.

        Шаталов

        Ігор

        Вікторович

        Методи підвищення конкурентоспроможності мережі

        роздрібної торгівлі (на прикладі

        ТОВ «Таврія-В» Середньофонтанский)

        к.е.н. доцент

        Маркітан

        О.С.

        добре

        106.

        Шестова

        Елла

        Сергіївна

        Економічне обґрунтування розширення сфери діяльності

        підприємства (на прикладі «УДЦ МОЛОДА ГВАРДІЯ»)

        к.е.н. викладач

        Кічук

        Н.В.

        задовільно

        107.

        Шинкаренко

         Анастасія Володимирівна

        Економічне обґрунтування відкриття власної

        справи у сфері туризму

        к.е.н. ст. викладач

        Шикін

        А.В.

        добре

         

      • Спец. Економіка підприємства, за програмою «Економіка та стратегія розвитку підприємства»

        Перелік дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня Магістр

        зі спеціальності «Економіка підприємства»

        за програмою «Економіка та стратегія розвитку підприємства»

        Кафедра «Економіка підприємства»

         

        П.І.Б. студента

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1.

        Абашин

        Олександр

        Андрійович

        «Стратегія підвищення прибутку

        підприємства»

        к.е.н. доцент

        Танасюк

         І.М.

        добре

        2.

        Абашина

        Наталя

        Андріївна

        «Удосконалення оплати та

        стимулювання праці на підприємстві

        (на прикладі ТОВ «Никонин»)

        к.е.н. доцент

        Єгупов

        Ю.Є.

        добре

        3.

        Артеменко

         Юрій

        Владиславович

        «Фактори та шляхи підвищення

        ефективності використання основного

        капіталу підприємства в сучасних

        економічних умовах (на прикладі ПАТ «Дзеркальний завод»)

        к.е.н. доцент

        Кошельок

        Г.В.

        добре

        4.

        Біліонова

        Наталя

        Олегівна

        «Фактори впливу на прибуток

        підприємства та шляхи підвищення

        на прибутку»

        к.е.н. доцент

        Кошельок

        Г.В.

        добре

        5.

        Бойко

        Наталя

        Борисівна

        «Удосконалення оплати та стимулювання

        праці на підприємстві (на прикладі

        морського торгівельного

        к.е.н. доцент

        Літвінов

         О.С.

        добре

        6.

        Брель

        Дмитро

        Сергійович

        «Шляхи зниження собівартості

        продукції підприємства»

        к.е.н. викладач Пятаєва

        О.В.

        відмінно

        7.

        Бурага

         Євген

         Володимирович

        «Підвищення ефективності використання трудових ресурсів підприємства

        (на прикладі ПАТ «Одесгаз»)

        к.е.н. доцент

        Літвінов

        О.С.

        добре

        8.

        Бусарєва

        Ганна

        Геннадіївна

        Резерви і шляхи підвищення ефективності використання основних фондів

        підприємства (на прикладі

        ПАТ “Одеський завод

        поршневих кілець)

        к.е.н. доцент

        Семенова

        К.Д.

        відмінно

        9.

        Галактіонов

        Олександр Олександрович

        «Собівартість продукції підприємства

        та шляхи її знаження»

        к.е.н. доцент

        Кошельок

         Г.В.

        добре

        10.

        Дужій

         Олександр Михайлович

        «Резерви і шляхи зниження собівартості продукції енергетичного підприємства

        (на прикладі КВЕТ «Котовськтеплокомуненерго»)

        к.е.н. доцент Вігуржинська

        С.Ю.

        добре

        11.

        Дьячук

        Олена

        Олександрівна

        «Удосконалення системи та мотивації

        оплати праці»

        д.е.н. професор

        Янковий

         О.Г.

        відмінно

        12.

        Желіховський

        Віталій

         Олександрович

        «Основні напрямки підвищення

        ефективності виробничої діяльності

        ТОВ «Телекарт-прилад»

        к.е.н. доцент

        Гамма

        Т.М.

        відмінно

        13.

        Зієров

        Олександр

         Сергійович

        «Основні напрямки підвищення

        ефективності виробничої діяльності

        ТОВ «Телекарт-прилад»

        к.е.н. доцент Нікіфорова

         А.П.

        відмінно

        14.

        Кербут

         Наталя

         Валеріївна

        «Планування прибутку підприємства»

        к.е.н. доцент

        Танасюк

        І.М.

        відмінно

        15.

        Коновал

        Галина

        Євгеніївна

        «Основні напрямки підвищення

        ефективності виробничої діяльності

        ТОВ «Телекарт-прилад»

        к.е.н. доцент Вігуржинська

         С.Ю.

        добре

        16.

        Котюга

        Сергій

        Сергійович

        «Підвищення ефективності діяльності

        ПАТ «Одесгаз»»

        к.е.н. доцент

        Семенова

        В.Г.

        задовільно

        17.

        Мартиновський Дмитро

        Романович

        «Основні напрямки підвищення конкурентоспроможності діяльності

        ТОВ КК «Інфолекс»

        к.е.н. доцент

        Танасюк

        І.М.

        добре

        18.

        Меркулова

        Марія

        Олександрівна

        «Підвищення ефективності діяльності

        ПАТ «Одесгаз»»

        к.е.н. доцент Дегтярьова

        О.О.

        добре

        19.

        Мирошниченко

        Ганна

        Андріївна

        «Основні напрямки підвищення конкурентоспроможності діяльності

        ТОВ КК «Інфолекс»

        к.е.н. викладач Літвінова

        В.О.

        добре

        20.

        Орлов

         Костянтин Олександрович

        «Основні напрямки підвищення використання основних виробничих фондів підприємства»

        д.е.н. професор

        Янковий

        О.Г.

        відмінно

        21.

        Пляшко

        Владислав

        Таріелович

        «Стратегія підвищення прибутку

        підприємства

        (на прикладі ТОВ «Телекарт-прилад»)

        к.е.н. доцент

        Гамма

        Т.М.

        відмінно

        22.

        Поцілуйко

        Анастасія

         Василівна

        «Підвищення ефективності діяльності

        ПАТ «Одесгаз»

        к.е.н. викладач Пятаєва

        О.В.

        відмінно

        23.

        Тагай

         Костінтин

         Васильович

        «Комплексна оцінка резервів підвищення прибутку підприємства

        ( на прикладі ПАТ «Одеський завод

        гумово-технічних виробів»)

        к.е.н. доцент Вігуржинська

         С.Ю.

        задовільно

        24.

        Топал

        Віталій

        Олександрович

        «Підвищення ефективності діяльності

        ПАТ «Одесгаз»

        к.е.н. доцент

        Селикова

         В.Г.

        добре

        25.

        Топал

        Ярослав

         Іванович

        «Фактори та резерви підвищення конкурентоспроможності продукції підприємства»

        к.е.н. доцент

        Кошельок

        Г.В.

        добре

        26.

        Фуркало

         Марія

        Валеріївна

        «Резерви та шляхи зниження собівартості продукції на підприємстві

        (на прикладі ПАТ «Одеський завод

        гумово-технічних виробів)»

        к.е.н. доцент

         Бабій

         О.М.

        добре

        27.

        Хрусталева Олександра Михайлывна

        «Проблеми підвищення продуктивності

         праці на підприємстві»

        к.е.н. доцент Танасюк

         І.М.

        відмінно

        28.

        Цай

        Валерія

         Сергіївна

        «Стратегія підвищення конкурентоспроможності підприємства»

        к.е.н. доцент Танасюк

        І.М.

        відмінно

        29.

        Шапошников

         Богдан

         Васильович

        «Основні напрямки підвищення

        ефективності виробничої діяльності

        ТОВ «Телекарт-прилад»

        к.е.н. викладач Пятаєва

        О.В.

        задовільно

        30.

        Щербань

        Євгеній Володимирович

        «Підвищення ефективності діяльності

        ПАТ «Одесгаз»»

        к.е.н. доцент

        Літвінов

         О.С.

        відмінно

         

      • Спец. Економіка підприємства, за програмою «Економічна теорія»

        Перелік  дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня   магістр 

        зі спеціальності «Економіка підприємства»

        за програмою «Економічна теорія»

        Кафедра «Загальної економічної теорії»

         

        П.І.Б. студента

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1.

        Ангелюк

        Ірина

        Сергіївна

        «Особливості аграрної політики в Україні в умовах транзитивної економіки»

        к.е.н. доцент

         Несененко

         П.П.

        відмінно

        2.

        Вакарчук

        Аліна

        Сергіївна

        «Державний борг: його структура

        та форми»

        к.е.н. доцент

        Ластовенко

         М.Г.

        відмінно

        3.

        Гонатрек

        Наталя

        Вікторівна

        «Зайнятість та безробіття у

         ринковій економіці»

        к.е.н. доцент

        Мужайло

        В.Д.

        відмінно

        4.

        Завялова

        Дар’я

        Вікторівна

        «Державний борг теоретичні

        аспекти дослідження і практика функціонування»

        к.е.н. доцент

        Гринчук

        В.Г.

         

        добре

        5.

        Іщук

        Володимир

        Віталійович

        «Економічне зростання в трансформаційній економіці»

        к.е.н. доцент

        Старикова

        Т.С.

        добре

        6.

        Корнієнко

        Анастасія

        Василівна

        «Витрати виробництва: сучасна

        і напрямки мінімізації»

        к.е.н. доцент

         Гринчук

        В.Г.

        відмінно

        7.

        Костюк

        Олег

        Аркадійович

        «Концепція соціального

        ринковго господарства та її

         значення для економіки України»

        к.е.н. доцент

        Старикова

        Т.С.

        задовільно

         

        8.

        Крохмалюк

        Вікторія

        Володимирівна

        «Приватизація як початковий етап ринкових перетворень»

        к.е.н. доцент

        Гринчук

        В.Г.

        відмінно

        9.

        Кульчицька

        Валентина

        Олександрівна

        «Нове індустріальне суспільство: світовий досвід та проблеми

         в Україні»

        д.е.н. професор

         Данова

        Л.Л.

        відмінно

        10.

        Ломачук

        Світлана

        Павлівна

        «Роль держави в розвитку

         економіки»

        д.е.н. професор

         Уперенко

        М.О.

        відмінно

        11.

        Магац

        Максим

        Володимирович

        «Конкуренція і монополія

        в перехідній економіці України»

        д.е.н. проф.

        Уперенко

        М.О.

        добре

        12.

        Матієнко

        Юлія

        Степанівна

        «Державна приватне партнерство сутність, форми, перспективи

        розвитку в україні»»

        к.е.н. доцент

        Чередниченко

        Г.А.

        відмінно

        13.

        Оніщенко

         Олександр

        Сергійович

        «Державне антикризове регулювання економіки»

        к.е.н. доцент

        Ластовенко

        М.Г.

        задовільно

         

      • Спец. Економіка підприємства, за програмою «Управління конкурентоспроможністю підприємства»

        Перелік дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня Магістр

        зі спеціальності «Економіка підприємства»

        за програмою «Управління конкурентоспроможністю підприємства»

        Кафедра «Економіка підприємства»

         

        П.І.Б. студента

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1

        Ананьєва

        Марія

        Олександрівна

        «Підвищення ефективності збутової

         діяльності на підприємстві

        (на прикладі ДП МОУ «Одеський завод

        будівельних матеріалів)

        к.е.н. викладач

        Літвінова

        В.О.

        відмінно

        2

        Белік

        Дмитро

        Олександрович

        «Чинники та шляхи покращення використання

        оборотних коштів підприємства»

        к.е.н. доцент

         Танасюк

        І.М.

        відмінно

        3

        Ведмідь

        Марина

        Олегівна

        «Лізинг як засіб покращення фінансування

        підприємства (на прикладі ПАТ «Одескабель»)

         

        к.е.н. доцент

        Танасюк І

        .М.

         

        відмінно

        4

        Сапожникова

         Ірина

        Володимирівна

        «Резерви та шляхи підвищення продуктивності

         праці за рахунок організаційно-технічних факторів»

        к.е.н. доцент

         Літвінов

        О.С.

        відмінно

        5

        Шелофаст

        Світлана

        Олегівна

        «Стратегія розвитку та підвищення конкурентоспроможності

         ПАТ «Одескабель»

         

        к.е.н. доцент

        Танасюк

        І.М.

        відмінно

         

      • Спец. Економічна кібернетика, за програмою «Економіко-математичне моделювання»

        Перелік дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр

        зі спеціальності 8.03050201

        за програмою «Економіко-математичне моделювання»

        Кафедра «Економічної кібернетики»

         

        П.І.Б. студента

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1.

        Гоцуляк

        Альона

        Миколаївна

        Використання методів АДМ для

        моделювання  діяльності АЗС

        доцент

        Чайковська

        М.П.

        відмінно

        2.

        Добровольский

        Олександр

        Ігоревич

        Оцінка  ефективності  використання програмних

        засобів автоматизації послуг банківських установ

        доцент

        Гострик

        О.М.

        добре

        3.

        Журавльова

        Юлія 

        Володимирівна

        Моделювання поведінки споживача на ринку В2В

        професор

        Меджибовська

        Н.С.

        відмінно

        4.

        Олійник

        Юлія

        Валеріївна

        Оптимізація стратегічного управління

        діяльністю підприємства з використанням методу

         цілочисельного програмування в MS Excel

        на прикладі підприємства

        к.е.н.

        Івашко

        Л.М.

        добре

        5.

        Пономарьова Марія

        Вікторівна

        Використання моделі воронки продаж в

        моделюванні ринку B2B

        професор

        Якуб

        Є.С.

        задовільно

        6.

        Сабатин

        Ірина Олександрівна

        Багатоагентне моделювання поставок ГСМ

        професор

        Якуб

        Є.С.

        добре

        7.

        Саїдов

        Тамерлан Емільдіївич

        Агентне моделювання  ринків виробництва

        електроенергії  та природного газу

        Проф.

        Мазур

        В.О.

        добре

        8.

        Степаненко

        Вадим

        Олегович

        Розробка автоматизованої системи обліку

        з елементами СRМ на базі платформи «1С»

        (на прикладі компанії «СовАйті»)

        доцент

        Гострик

         О.М.

        добре

        9.

        Стоянов

        Артем

        Васильович

         

        Сучасні інструменти моделювання

        діяльності ІТ-підприємства

        доцент

        Чайковська

         М.П.

        добре

        10.

        Тищенко

        Галина

        Сергіївна

        Розробка агентної моделї для оптимизації

        перевезень

        професор

         Якуб

        Є.С.

        добре

        11.

        Хмельовська Ольга

        Василівна

        Моделювання  внутрішніх взаємодій

        інжинірингових компаній

        доцент

        Чайковська

        М.П.

        відмінно

         

      • Спец. Маркетинг, за програмою «Маркетинговий менеджмент»

        Перелік дипломних робіт

         

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра, спеціаліста

        зі спеціальності  «Маркетинг»

        за програмою «Маркетинговий менеджмент»

        Кафедра  «Маркетинг»

         

        П.І.Б. студента

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1.

        Бенза

        Сергій

        Володимирович

        Комплекс маркетингу підприємства

        виставкової діяльності

        «Одеський дім»

        д.е.н.

        Литовченко

        І.Л.

        відмінно

        2.

        Білоус

        Вікторія

        Віталіївна

        Товарна політика в системі  маркетингу підприємства «Сигарний дом Фортуна»

        д.е.н.

        Андрєєва

        Н.М.

        відмінно

        3.

        Бондарь

        Анастасія

        Олегівна

        Комунікативна політика в системі

        маркетингу підприємства «Хемо-Поль»

        д.е.н.

        Андрєєва

        Н.М.

        задовільно

        4.

        Ван

        Найї

        Маркетингова стратегія

        ресторану «Восход»

        к.е.н.

        Рулінська

        О.В.

        добре

        5.

        Ван

        Пейлу

        Маркетингова діяльність туристичної

        компанії «Алвона»

        д.е.н.

        Андрєєва

        Н.М.

        задовільно

        6.

        Вольська

        Анастасія

        Євгенівна

        Маркетинг підприємства «Nice Club»

        к.е.н.

        Шмагіна

        В.В.

        задовільно

        7.

        Головачов

        Володимир

        Володимирович

        Інтернет-реклама підприємства роздрібної

        торгівлі на прикладі ПП «Он зе бас»

        д.е.н.

        Литовченко

        І.Л.

        добре

        8.

        Горбатенко

        Анастасія

        Олександрівна

        Маркетинг закупівельної діяльності

        фірми ДП «Леда»

        к.е.н.

        Ботушан

        М.І.

        задовільно

        9.

        Грабован

        Олег

        Георгійович

        Event - заходи в системі маркетингу

        підприємства на прикладі торгівельної

        фірми «Винфорт»

        к.е.н.

        Шмагіна

        В.В.

        добре

        10.

        Григораш

        Вікторія

        В’ячеславівна

        Управління маркетинговою діяльністю підприємства ПАТ «Одеський коровай»

        на ринку хлібобулочних виробів

        к.е.н.

        Єгорова-Гудкова

        Т.І.

        задовільно

        11.

        Гун

        Шухен

        Маркетингове дослідження контингенту

        іноземних студентів ОНЕУ (

        на прикладі КНР)

        д.е.н

        Литовченко

        І.Л.

        добре

        12.

        Дембовський

        Дмитро

        Олегович

        Управління конкурентною розвідкою

        ТОВ «Телекарт-Прилад»

        к.е.н.

        Єгорова-Гудкова

        Т.І.

        задовільно

        13.

        Дідик

        Маргарита

        Анатоліївна

        Маркетингова стратегія ПрАТ "УАСК АСКА"

        на ринку страхових послуг

        к.е.н.

        Рулінська

        О.В.

        відмінно

        14.

        Дубовська

        Анастасія

        Юріївна

        Маркетингові дослідження ринку

        наукових журналів на Півдні України

        к.е.н.

        Єгорова-Гудкова

        Т.І.

        добре

        15.

        Задерій

        Максим

        Анатолійович

        Управління маркетинговою діяльністю

        ТОВ "Телекарт-Прилад"

        к.е.н.

        Рулінська

        О.В.

        добре

        16.

        Зіньковська

        Дар’я

        Володимирівна

        Поведінка споживачів послуг Одеського національного економічного університету

        за спеціальністю «Маркетинг»

        в мережі інтернет

        к.е.н.

        Жарська

        І.О.

        відмінно

        17.

        Кожевнікова

        Інна

        Сергіївна

        Маркетингова комунікаційна політика

        на підприємстві

        ПАТ «Одеський коровай»

        к.е.н.

        Кухарська

        Н.О.

        добре

        18.

        Колесніченко

        Дмитро

        Олександрович

        Маркетинг підприємств послуг

        (на прикладі СТО СПД «Колесніченко»)

        к.е.н.

        Кухарська

        Н.О.

        задовільно

        19.

        Кондаурова

        Тетяна

        Сергіївна

        Маркетингова діяльність підприємства

        «Школа танців» на ринку

        розважальних послуг

        к.е.н.

        Кухарська

        Н.О.

        добре

        20.

        Кудінова

        Рамона

        Ігорівна

        Маркетингова діяльність

        АТ "ТВФ "Чорне море" на ринку

        готельних послуг

        к.е.н.

        Рулінська

        О.В.

        добре

        21.

        Кульбацька

        Владлена

        Анатоліївна

        Маркетинг підприємства на ринку

        видавничих послуг

        к.е.н.

        Кухарська

        Н.О.

        задовільно

        22.

        Лі

        Чен

        Маркетингова діяльність експортно-імпортної фірми в умовах диверсифікації

        (створення ресторану Ченгду )

        к.е.н.

        Єгорова-Гудкова

        Т.І.

        задовільно

        23.

        Лі

        Шуцзе

        Управління маркетингом

        підприємства «ТХАН»

        к.е.н.

        Оснач

        О.Ф.

        задовільно

        24.

        Максимчук

        Юлія

        Ігорівна

        Товарна політика підприємства

        ТОВ «Аквафрост»

        к.е.н.

        Кухарська

        Н.О.

        добре

        25.

        Масльонкіна

        Галина

        Юріївна

        Маркетингова ефективність залізничних

        перевезень ТОВ  «Amadeus Marine»

        д.е.н.

        Литовченко

        І.Л.

        відмінно

        26.

        Москаленко

        Катерина

        Андріївна

        Комунікаційна політика підприємства

        виставкової діяльності «Одеський дім»

        д.е.н.

        Литовченко

        І.Л.

        добре

        27.

        Неткова

        Вікторія

        Миколаївна

        Дослідження поведінки реальних

        та потенційних споживачів Одеського національного економічного університету

        за спеціальністю «Маркетинг»

        к.е.н.

        Жарська

        І.О.

        відмінно

        28.

        Овчар

        Ілона

        Романівна

        Маркетингові дослідження іміджу

        АТ «Одеський припортовий завод»

        к.е.н.

        Сотніков

        Ю.М.

        відмінно

        29.

        Овчаренко

        Ірина

        Володимирівна

        Маркетингова товарна та цінова

        політика навчально-тренінгового

        підприємства на ринку побутової техніки

        д.е.н.

        Литовченко

        І.Л.

        відмінно

        30.

        Подгорнова

        Людмила

        Юріївна

        Маркетингові дослідження іміджу

        підприємства «Funk Fusion»

        д.е.н.

        Литовченко

        І.Л.

        відмінно

        31.

        Прозорова

        Тетяна

        Вікторівна

        Комунікативна політика навчально-тренінгового підприємства на ринку побутової техніки

        д.е.н.

        Литовченко

        І.Л.

        відмінно

        32.

        Рожко

        Інна

        Анатоліївна

        Товарна політика в системі маркетингу підприємства «Хемополь»

        к.е.н.

        Новошинська

        Л.В.

        задовільно

        33.

        Ручкіна

        Крістіна

        Вячеславівна

        Маркетингова діяльність підприємства

        «Хемополь» (ДП «Фірма Леда»)

        к.е.н

        Губерник

        А.О.

        відмінно

        34.

        Сидорова

        Ольга

        Ігорівна

        Управління рекламною діяльністю

        ТОВ «ЛТД Інтертеймент»

        к.е.н.

        Новошинська

        Л.В.

        задовільно

        35.

        Терещук

        Ірина

        Юріївна

        Банківський маркетинг у філії

        «Укрсоцбанку»

        к.е.н.

        Новошинська

        Л.В.

        задовільно

        36.

        У  Бо

        Маркетингова цінова політика

        ОНЕУ на ринку освітніх послуг

        к.е.н.

        Сотніков

        Ю.М.

        задовільно

        37.

        Чжу

        Гуаньхуа

        Маркетингова діяльність ОНЕУ

        на міжнародному ринку освітніх послуг

        д.е.н

        Литовченко

        І.Л.

        задовільно

        38.

        Чжу

        Цзяці

        Маркетинг підприємств послуг на прикладі

        мережі ресторанів «Восход»

        к.е.н.

        Оснач

        О.Ф.

        задовільно

        39.

        Чугункова

        Вікторія

        Василівна

        Маркетинг торгово-посередницького

        підприємства СПД «Сана»

        к.е.н.

        Новошинська

        Л.В.

        добре

        40.

        Швець

        Олена

        Миколаївна

        Маркетингова товарна політика на

        ПАТ «Одеський коровай»

        к.е.н.

        Новошинська

        Л.В.

        відмінно

        41.

        Шкодін

        Микола

        Володимирович

        Маркетингова стратегія підприємства

        ТОВ «Зонт»

        к.е.н.

        Новошинська

        Л.В.

        задовільно

        42.

        Ян

        Ань

        Логістика підприємства

        «ТХАН»

        к.е.н.

        Жарська

        І.О.

        добре

         

      • Спец. Менеджмент організацій і адміністрування (магістр)

        Перелік дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр

        спец. «Менеджмент організацій і адміністрування», спец. «Менеджмент інноваційної діяльності», спец. «Управління фінансово-економічною безпекою»

        Кафедра менеджменту організацій та ЗЕД

         

        П.І.Б. студента

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1

        Бабій

        Юлія

        Євгенівна

        Формування конкурентної стратегії мінімізації  витрат ОФ ТОВ «Авілон»

        к.е.н., ст. викл.

        Місько Г.А.

        відмінно

        2

        Белан 

        Ганна  

        Олександрівна

        Управління результативністю діяльності суб’єкта ЗЕД ПАТ «Одескабель»

        к.е.н., доц.Пучкова С.І.

        добре

        3

        Воробйов 

        Олександр

        Павлович

        Механізм формування конкурентних переваг ТОВ «Телекарт-прилад»

        к.е.н., доц.

        Горбатенко А.В.

        добре

        4

        Григорашенко

        Юлія

        Олександрівна

        Формування конкуретної стратегії лідирування  у витратах на ДП «Іллічівський морський порт»

        д.е.н., проф. Кузнецова І.О.

        відмінно

        5

        Донакова

        Ірина

        Андріївна

        Формування конкурентної стратегії диференціації послуг ТОВ «Фрут-імпорт»

        к.е.н., доц.

        Горбатенко А.В.

        відмінно

        6

        Дроздов 

        Дмитро

        Ігорович

        Формування корпоративної культури суб’єкту ЗЕД ПАТ «Одескабель» на засадах системного підходу

        к.е.н., проф. Козлова Г.М.

        добре

        7

        Дроніва

        Валентина

        Олександрівна

        Формування маркетингової стратегії підприємства ТДВ «Зонт»

        д.е.н., проф. Кузнецова І.О.

        відмінно

        8

        Золотарьов 

        Олександр 

        Владиславович

        Планування діяльності щодо забезпечення фінансово-економічної безпеки ТОВ «СМК СІСТЕМ»

        к.е.н., проф. Козлова Г.М.

        задовільно

        9

        Капова

        Наталя

        Іванівна

        Розробка стратегій розвитку ФГ «Топалов В.З.» на засадах диверсифікації

        к.е.н., доц.

        Чернега О.М.

        відмінно

        10

        Карев

        Андрій 

        Ігорович

        Управління ефективністю системи фінансово-економічної безпеки ТОВ «Телекарт-прилад»

        к.е.н., ст. викл.

        Місько Г.А.

        добре

        11

        Каришев

        Володимир

        Олегович

        Формування маркетингової стратегії суб’єкту ЗЕД ТОВ «Технооптторг-Трейд»

        к.е.н., доц.

        Саєнсус М.А.

        добре

        12

        Котляр 

        Альона

        Сергіївна

        Формування конкурентних переваг ТОВ «Гелека-М» на засадах диференціації продуктового портфелю

        к.е.н., ст. викл.

        Ступак С.М.

        задовільно

        13

        Крондєва

        Наталія

        Вікторівна

        Розробка системи бюджетування ЗАТ «Тиротекс» на засадах процесного підходу

        к.е.н., доц.

        Карпенко Ю.В.

        відмінно

        14

        Куліковська

        Галина

        Павлівна

        Формування маркетингової стратегії розширення експорту плодоовочевої продукції на підприємстві ТОВ «Фрут-імпорт»

        к.е.н., проф. Козлова Г.М.

        добре

        15

        Логінова

        Олександра 

        Юріївна

        Формування операційної стратегії ТОВ «Іллічівський зерновий термінал»

        д.е.н., проф. Кузнецова І.О.

        задовільно

        16

        Мазур 

        Олег

        Володимирович

        Формування операційної стратегії ТОВ «Іллічівський зерновий термінал»

        д.е.н., проф. Кузнецова І.О.

        відмінно

        17

        Маковій

        Анна

        Юріївна

        Розробка та реалізація маркетингової стратегії ТОВ «Телекарт-прилад» на засадах процесного підходу

        к.е.н., ст. викл.

        Місько Г.А.

        відмінно

        18

        Малюта

        Олексій 

        Вікторович

        Формування стратегії фінансово-економічної безпеки для забезпечення конкурентоспроможності ПАТ «Кондитерська фабрика «А.В.К.»

        к.е.н., ст. викл.

        Місько Г.А.

        відмінно

        19

        Мартинюк  

        Олена

        Миколаївна

        Управління збутом суб’єкту зовнішньоекономічної діяльності на засадах системного підходу ПАТ «Одескабель»

        к.е.н., доц.

        Чернега О.М.

        відмінно

        20

        Мізгуліна 

        Людмила

        Олександрівна

        Розробка конкурентної стратегії ПАТ «Одескабель» на зовнішньому ринку приладобудівельної продукції

        к.е.н., ст. викл.

        Ступак С.В.

        добре

        21

        Міхова

        Олена

        Іванівна

        Формування конкурентних  переваг ТОВ «Телекарт-прилад» на засадах бенчмаркінгу

        к.е.н., доц.

        Чернега О.М.

        відмінно

        22

        Ніколова 

        Світлана

        Юріївна

        Управління маркетинговою діяльністю ТОВ «Іллічівський зерновий термінал»

        на засадах бюджетування

         

        д.е.н., проф. Кузнецова І.О.

        відмінно

        23

        Носаченко

        Катерина

        Валеріївна

        Формування конкурентної стратегії вертикально-інтегрованого сільськогосподарського підприємства  ДП ДГ «Южний»

        к.е.н., проф.

        Кублікова Т.Б.

        відмінно

        24

        Окончук

        Орест 

        Миколайович

        Економічна безпека діяльності підприємства і напрямки її удосконалення ТОВ «Цемент»

        к.е.н., доц.

        Чернега О.М.

        добре

        25

        Остапов

        Віталій Віталійович

        Продовольча безпека в системі якості життя населення.

        д.е.н., проф. Кузнецова І.О.

        відмінно

        26

        Павлійчук

        Станіслав

        Вікторович

        Формування системи фінансово-економічної безпеки ТОВ «Транс-Транзіт-Захід» по взаємодії з постачальниками.

        к.е.н., доц.

        Карпенко Ю.В.

        добре

        27

        Павлова

        Юлія

        Юріївна

        Формування стратегії інноваційного розвитку ТОВ «Цемент» на засадах системного підходу

        к.е.н., проф. Кравченко В.О.

        відмінно

        28

        Пищик

        Андрій

        Васильович

        Управління процесом адаптації ПАТ «Одескабель» до конкурентного середовища

        к.е.н., доц.

        Пучкова С.І.

        добре

        29

        Романюк

        Богдан

        Сергійович

        Формування фінансово-економічної безпеки ТОВ «Телекарт-прилад» на засадах активізації інноваційного розвитку

        к.е.н., ст. викл.

        Ступак С.М.

        добре

        30

        Саріогло

        Роман

        Вікторович

        Формування конкурентної стратегії розширення ринку збуту суб’єкту ЗЕД ТОВ «Люрсан»

        к.е.н., доц.

        Горбатенко А.В.

        відмінно

        31

        Сидоркіна 

        Аліна

        Валеріївна