Бібліотека ОНЕУ 

 

  
Бібліометрика української науки    
Google Scholar    
Scopus    
Web of Science (WoS)    
Journal Citation Reports    
Scimago Journal & Country Rank (SJR)    
Російський індекс наукового цитування (РІНЦ) на eLIBRARY.RU    
 


Пропонуємо до вашої уваги перелік дипломних робіт.

Ознайомитися з текстом робіт, що були здані на відмінно, ви зможете у читальній залі нашої бібліотеки (ауд. 211, головний копус).


2010
2011
2012
2013
2014
2015
  • 
    • Бакалаври
      • Напрямок «Менеджмент»

        ПЕРЕЛІК дипломних робіт

         

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня  бакалавр

        напрям підготовки 6.030601 – «Менеджмент»

        Кафедра «Менеджменту організацій та ЗЕД»

         

        П.І.Б. студента

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1.

        Бабій (Жилінська)

        Юлія

        Євгенівна

        Удосконалення мотивації персоналу

         ТОВ Одеська філія «Авілон»

        к.е.н. викладач

        Місько

        Г. А.

        добре

        2.

        Бабченко

        Тетяна

        Анатоліївна

        Підвищення конкурентоспроможності підприємства ТОВ «Технооптторг-Трейд»

        к.е.н. доцент

        Горбатенко

        А. В.

         

        добре

        3.

        Белан

        Ганна

           Олександрівна

        Розробка бізнес-плану організації

        виробництва нового виду продукції на

        КП «Біляївський хлібокомбінат»

        к.е.н. ст. викладач

        Карпенко

        Ю.В.

        добре

        4.

        Вододюк

          Вікторія

        Олександрівна

        Розробка бізнес-плану організації надання

         нового виду послуг ТОВ «Фрут-Імпорт»

        к.е.н. доцент

        Беспалов

        В.М.

        задовільно

        5.

        Воробйов

          Олександр

        Павлович

        Організація маркетингової діяльності

        ТОВ «Прогрес-Маркет»

        к.е.н. викладач

        Місько

        Г.А.

        добре

        6.

        Гордієвська (Чернецька) 

        Олена

        Вікторівна

        Підвищення конкурентоспроможності

        підприємства ТОВ «Технооптторг-Трейд»

        к.е.н. доцент

        Горбатенко

        А.В.

        добре

        7.

        Григорашенко

        Юлія

        Олександрівна

        Удосконалення управління

        персоналом на

         ДП «ІМТП» на засадах процесного

        підходу

        д.е.н. професор

        Кузнецова

        І.О.

        відмінно

        8.

        Донакова

        Ірина

        Андріївна

        Розробка бізнес-плану

        організації надання нового виду

         послуг ТОВ «Фрут-Імпорт»

        к.е.н. доцент

        Беспалов 

        В.М.

        добре

        9.

        Дроздов

        Дмитро

        Ігорович

        Бізнес-планування

        ПрАТ «Балтський цегельний завод»

        к.е.н. професор

        Кравченко

        В.О.

        добре

        10.

        Дроніва

        Валентина

         Олександрівна

        Розробка системи поточного планування

        діяльності ПублАТ «Зонт»

        к.е.н. ст. викладач

        Карпенко

        Ю.В.

        відмінно

        11.

        Капова

        Наталя

        Іванівна

        Удосконалення збутової діяльності

        ФГ «Топалов В.З.»

        к.е.н. доцент

        Горбатенко  

        А.В.

        відмінно

        12.

        Каришев

         Володимир

        Олегович

        Удосконалення мотивації персоналу

        ТОВ «Телекарт-прилад»

        к.е.н. професор

        Кравченко

         В.О.

        задовільно

        13.

        Котляр

        Альона

        Сергіївна

        Удосконалення маркетингової  діяльності

        ТОВ «Гелека-М»

        к.е.н. доцент

        Пучкова

        С.І.

        Добре

        14.

        Крондєва

        Наталія

        Вікторівна

        Розробка бізнес-плану для

        ЗАТ «Тиротекс»

        к.е.н. доцент

        Горбатенко

        А.В.

        відмінно

        15.

        Куліковська

        Галина

        Володимирівна

        Організація маркетингової діяльності

        ТОВ «Фрут-Імпорт»

        к.е.н. викладач

        Місько

        Г.А.

        добре

        16.

        Кучеренко

        Юлія

        Валеріївна

        Розробка бізнес-плану організації

        виробництва нового виду продукції

        на ПАТ «Одескабель»

        к.е.н. ст. викладач

        Карпенко

        Ю.В.

        добре

        17.

        Мазур

        Олег

        Володимирович

        Організація маркетингової діяльності

        першого Одеського загону відомчої

        воєнізованої охорони Одеської

        к.е.н. ст. викладач

        Карпенко

        Ю.В.

        добре

        18.

        Маковій

        Анна

        Юріївна

        Удосконалення збутової діяльності

        ТОВ «Техноюг»

        к.е.н. доцент

        Горбатенко

        А.В.

        відмінно

        19.

        Мартинюк

        Олена

        Миколаївна

        Просування бренду ОНЕУ

         на регіональному

        ринку освітніх послуг»

        к.п.н. ст. викладач

        Осичка

        О.В.

        відмінно

        20.

        Матвієнко 

        Олександр

        Павлович

        Удосконалення мотивації персоналу

        ТОВ «Цемент»

        к.е.н. доцент

        Горбатенко

        А.В.

        задовільно

        21.

        Мізгуліна 

        Людмила

         Олександрівна

        Розробка бізнес-плану організації

        виробництва нового виду продукції

        на ПАТ «Одескабель»

        к.е.н. ст. викладач

        Карпенко

         Ю.В.

        добре

        22.

        Міхова

        Олена

        Іванівна

        Удосконалення збутової діяльності

        ФХ «Топалов»

        к.е.н. доцент

        Чернега

        О.М.

        добре

        23.

        Нгуєн

        Куан

        Чунг

        Організація маркетингової діяльності

        ТОВ «Прогрес-Маркет»

        к.е.н. ст. викладач

        Карпенко

        Ю.В.

        задовільно

        24.

        Ніколова

        Світлана

        Юріївна

        Формування конкурентних переваг ОНЕУ

        на ринку освітніх послуг: проблеми та шляхи вирішенн

        к.п.н. ст. викладач

        Осичка

        О.В.

        відмінно

        25.

        Новак

        Борис

        Феліксович

        Розробка бізнес-плану організації

        виробництва нового виду продукції

         ТОВ «Кривоозерська ХСФ»

        к.е.н. доцент

        Горбатенко

        А.В.

        задовільно

        26.

        Носаченко

        Катерина

        Валеріївна

        Розробка бізнес-плану організації

        виробництва нового виду продукції

        на ДП «ДГ «Южний»»

        к.е.н. ст. викладач

        Карпенко

         Ю.В.

        відмінно

        27.

        Остапов

        Віталій

        Віталійович

        Організація маркетингової діяльності

        ТОВ «Рембудзв'язок»

        к.е.н. викладач

        Місько

        Г. А.

        добре

        28.

        Павлійчук 

         Станіслав

        Вікторович

        Управління зовнішнями комунікаціями

        ТОВ «Транс-Транзіт-Захід»

        к.е.н. викладач

        Місько

        Г. А.

        добре

        29.

        Павлова

        Юлія

        Юріївна

        Організація маркетингової діяльності

         ТОВ «Прогрес-Маркет»

        к.е.н. викладач

        Місько

        Г.А.

        добре

        30.

        Пищик

        Андрій

         Васильович

        Удосконалення маркетингової  стратегії 

        ПАТ «Одескабель»

        к.е.н. доцент

        Горбатенко

         А.В.

        добре

        31.

        Прихожа

        Юлія

        Георгіївна

        Удосконалення збутової діяльності

        ТОВ «Техноюг»

        к.е.н. доцент

        Горбатенко

        А.В.

        добре

        32.

        Прокопович

        Тетяна

        Сергіївна

        Удосконалення збутової діяльності

        ФГ «Топалов В.З.»

        к.е.н. доцент

        Горбатенко

         А.В.

        задовільно

        33.

        Романюк

        Богдан

        Сергійович

        Управління маркетинговими

         комунікаціями СПД «Ворожкін»

        к.п.н. ст. викладач

        Осичка

        О.В.

        добре

        34.

        Саріогло

        Роман

        Вікторович

        Організація маркетингової діяльності

        ОНЕУ

        к.п.н. ст. викладач

        Осичка

        О.В.

        відмінно

        35.

        Сидоркіна

        Аліна

        Валеріївна

        Фoрмування кoнкурентних переваг

         на ринку oсвітніх пoслуг: аналіз кoнкурентoспрoмoжнoсті OНЕУ

        к.п.н. ст. викладач

        Осичка

         О.В.

        відмінно

        36.

        Стойнова

        Юлія

        Іванівна

        Розробка бізнес-плану організації виробництва нового виду продукції на

         КП «Біляївський хлібокомбінат»

        к.е.н. ст. викладач

        Карпенко

        Ю.В.

        задовільно

        37.

        Стягайло

        Альона

        Вікторівна

        Розробка бізнес-плану організації

        виробництва нового виду продукції на

        ТОВ «Кривоозерська ХСФ»

        к.е.н. ст. викладач Карпенко

        Ю.В.

        відмінно

        38.

        Сюпюр

        Марія

        Панасівна

        Організація маркетингової діяльності

        ТОВ «Цемент»

        к.е.н. викладач

        Ступак

        С.М.

        добре

        39.

        Флоренко

        Антоніна

        Олександрівна

        Організація збутової діяльності

        ТОВ «Кривоозерська харчосмакова фабрика»

        к.е.н. професор

        Кравченко

        В.О.

        відмінно

        40.

        Хілінська

        Марія

        Леонідівна

        Удосконалення мотивації персоналу

        ТОВ «Цемент»

        к.е.н. доцент

        Горбатенко А.В.

        добре

        41.

        Чжан

        Чжимин

        Удосконалення мотивації персоналу

        ТОВ «Телекарт-прилад»

        к.е.н. професор

         Кравченко

        В.О.

        добре

        42.

        Шарова

        Руслана

        Андріївна

        Організація маркетингової діяльності

        ТОВ «Цемент»

        к.е.н. викладач

        Ступак

        С.М.

        задовільно

        43.

        Шмаглюченко

        Олег

        Іванович

        Формування системи менеджменту

         якості ПАТ «Одескабель»

        к.е.н. доцент

        Беспалов

         В.М.

        відмінно

         

         

         

    • Стаціонар
      • Спец. Банківська справа, за програмою Банківський менеджмент

        Перелік дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр

        зі спеціальності 8.03050802 Банківська справа

        за програмою «Банківський менеджмент»

        Кафедра «Банківської справи»

         

         №

         П.І.Б. студента

         Тема дипломної роботи

         Керівник

         Оцінка

         

        1.

        АНАНЬЄВ

        Ілля

        Олегович

        Управління пасивами банку

        к.е.н. доцент

        Тарасевич

        Н.В.

         

        добре

         

        2.

        БАВИЦЬКА

        Наталя

        Володимирівна

        Управління фінансовими

         результатами банку

        к.е.н. доцент

        Жердецька

        Л.В.

         

        задовільно

         

        3.

        БОГАТИРЕНКО

        Катерина

        Юріївна

        Управління депозитною

        політикою банку

        д.е.н. професор

        Коваленко

        В.В.

        викладач

        Гаркуша

        О.Ю.

         

        відмінно

         

        4.

        БОНДАРЧУК

        Наталія

        Сергіївна

        Управління кредитним

        портфелем банку

        д.е.н. професор

        Коваленко

        В.В.

         

        добре

         

        5.

        ВАСИЛЬЄВА

        Єлизавета

        Миколаївна

        Споживчий кредит: проблеми

        розвитку в сучасних умовах

        д.е.н. професор

        Коваленко

        В.В.

        викладач

        Гаркуша

        О.Ю.

         

        відмінно

         

        6.

        ВАСИЛЬЧУК

        Віта

        Олександрівна

        Проблеми формування ефективної

        ресурсної бази комерційного банку

        д.е.н. професор

        Алексеєнко

        Л.М.

        викладач

        Радова

        Н.В.

         

        задовільно

         

        7.

        ВЕРГЕЛЕС

        Крістіна

        Валентинівна

        Основні напрямки та перспективи

        обслуговування фізичних осіб в Україні

        к.е.н. доцент

        Владимирська

        Н.І.

         

        відмінно

         

        8.

        ВЕСЕНЧУК

        Валерія

        Валеріївна

        Управління ресурсною

        базою банку

        д.е.н. професор

        Коваленко

        В.В.

        викладач

        Гаркуша

        Ю.О.

         

        добре

         

        9.

        ВОЛКОВА

        Вікторія

        Миколаївна

        Управління пасивами банку

        к.е.н. доцент

        Сирчін

        О.Л.

         

        відмінно

         

        10.

        ГАВЛИЦЬКИЙ

        В'ячеслав

        Валерійович

        Управління кредитним портфелем банку

        к.е.н. доцент

        Няньчук

        Н.Ю.

         

        добре

         

        11.

        ГАЄНКО

        Денис

        Ігорович

        Управління клієнтською базою банку

        к.е.н. доцент

        Тарасевич

        Н.В.

         

        відмінно

         

        12.

        ГАМАН

        Яна

        Василівна

        Діяльність банку на фінансових ринках інвестциійних інструментів

        к.е.н. доцент

        Сирчін

        О.Л.

         

        відмінно

         

        13.

        ГОЛУБ (ШКАНДІНА)

        Світлана

        Юріївна

        Управління пасивами банку

        к.е.н. доцент

        Завадська

        Д.В.

         

        добре

         

        14.

        ГОРНОСТАЛЬ

        Марина

        Олександрівна

        Фінансовий менеджмент в банківських

         установах України

        к.е.н. доцент

        Сирчін

        О.Л.

         

        відмінно

         

        15.

        ДАУНІС

        Катерина

        Олегівна

        Управління активами банку

        к.е.н. доцент

        Арутюнян

        Р.Р.

         

        добре

         

        16.

        ДИМИДОВСЬКА

        Аліна

        Анатоліївна

        Проблеми та перспективи банківського кредитування фізичних осіб

         в сучасних умовах

        д.е.н. професор

        Алексеєнко

        Л.М.

        викладач

        Радова

        Н.В.

         

        добре

         

        17.

        ДОЦУЛЕНКО

        Павло

        Анатолійович

        Інвестиційна діяльність банків

        на фінансовому ринку

        д.е.н. професор

        Алексеєнко

        Л.М.

        викладач

        Радова

        Н.В.

         

        відмінно

         

        18.

        ДУСМАН

        Станіслав

        Михайлович

        Вплив міжнародних стандартів на

        формування резервів під кредитні

        операції

        к.е.н. доцент

        Арутюнян

        Р.Р.

         

        відмінно

         

        19.

        ІЛЬЇНА

        Ксенія

        Геннадіївна

        Управління кредитною діяльністю

        комерційних банків України

        д.е.н. професор

        Кузнєцова

        Л.В.

         

        задовільно

         

        20.

        КЛИМЕНКО

        Євгенія

        Олександрівна

        Стратегія управління ліквідністю

        банку на прикладі

        ПАТ «Креді Агріколь Банк»

        д.е.н. професор

        Коваленко

        В.В.

         

        відмінно

         

        21.

        КОПАЧИНСЬКА

        Ірина

        Василівна

        Управління активами банку

        к.е.н. доцент

        Арутюнян

        Р.Р.

         

        добре

         

        22.

        КОРНІЙЧУК

        Олена

        Андріївна

        Управління клієнтською базою банку

        к.е.н. доцент

        Завадська

        Д.В.

         

        добре

         

        23.

        КОРОЛЬ

        Юлія

        Василівна

        Стратегічне управління прибутковістю

        банку

        к.е.н. доцент

        Жердецька

        Л.В.

         

        відмінно

         

        24.

        КРЕЙТОР

        Сергій

        Юрійович

        Основні тенденції у взаємодії

        банківських та страхових установ

        к.е.н. доцент

        Владимирська

        Н.І.

         

        відмінно

         

        25.

        КРИВЕНКО

        Олександр

        Вадимович

        Проблеми та шляхи забезпечення

        ліквідності комерційного банку

        д.е.н. професор

        Рябініна

        Л.М.

         

        відмінно

         

        26.

        КУЗЬМЕНКО

        Інна

        Олександрівна

        Формування депозитної

        політики банку

        к.е.н. доцент

        Жердецька

        Л.В.

         

        добре

         

        27.

        КУРІЛО

        Вікторія

        Валеріївна

        Маркетингові дослідження у формуванні

        стосунків банку з клієнтами

        к.е.н. доцент

        Завадська

        Д.В.

         

        відмінно

         

        28.

        ЛЕФІ (РИБАЧКІВСЬКА)

        Катерина

        Олексіївна

        Механізми оцінки та підвищення якості

         банківських послуг

        к.е.н. доцент

        Завадська

        Д.В.

         

        відмінно

         

        29.

        ЛЄРНЄР

        Михайло

        Миколайович

        Формування кредитної політики

        комерційних банків України в умовах

         відновлення економіки після кризи

        к.е.н. доцент

        Няньчук

        Н.Ю.

         

        відмінно

         

        30.

        ЛИСИК

        Вікторія Анатоліївна

        Стратегічне управління кредитним

        портфелем банку

        к.е.н. доцент

        Жердецька

        Л.В.

         

        добре

         

        31.

        ЛУКІЧ

        Андрій

        Воїславович

        Незалежність Центрального банку,

         її роль та значення в економіці країни

        д.е.н. професор

        Рябініна

        Л.М.

         

        задовільно

         

        32.

        ЛЮШНЯ

        Олександр

        Анатолійович

        Проблеми та перспективи розвитку

         банківського інвестиційного кредитування

         в Україні на прикладі

        ПАТ «Укрексімбанк»

        к.е.н. доцент

        Владимирська

        Н.І.

         

        відмінно

         

        33.

        МЕДЗЯНОВСЬКА

        Марія  

        Олександрівна

        Основні напрямки ефективного обслуговування  юридичних осіб

        в сучасних умовах

        к.е.н. доцент

        Тарасевич

        Н.В.

         

        добре

         

        34.

        ОМЕЛЬЯН

        Тетяна

        Олександрівна

        Проблеми та перспективи банківського кредитування юридичних осіб в

         сучасних умовах

        д.е.н. професор

        Рябініна

        Л.М.

         

        задовільно

         

        35.

        ПАВЛОВСЬКИЙ (ДІВНІЧ)

        Артем

        Олександрович

        Особливості та перспективи розвитку обслуговування клієнтів юридичних осіб

        в банках України

        к.е.н. доцент

        Завадська

        Д.В.

         

        відмінно

         

        36.

        ПАЛІЙ

        Наталія

        Василівна

        Управління фінансовими результатами

         банку

        к.е.н. доцент

        Арутюнян

        Р.Р.

         

        добре

         

        37.

        ПАРАСКІВА

        Євген

        Іванович

        Основні напрямки оцінки

        кредитоспроможності корпоративних

         клієнтів у сучасних умовах

        к.е.н. доцент

        Владимирська

        Н.В.

         

        відмінно

         

        38.

        ПОРТЯН

        Тетяна

        Миколаївна

        Розвиток Private-Banking: сучасні

        тенденції та перпективи

        к.е.н. доцент

        Владимирська

        Н.В.

         

        відмінно

         

        39.

        ПУСТОШИНЦЕВА

        Ганна

        Владиславівна

        Управління фінансовою стійкістю банку

        д.е.н. професор

        Коваленко

        В.В.

        викладач

        Гаркуша

        Ю.О.

         

        відмінно

         

        40.

        РЕМЕЗ

        Андрій

        Іванович

        Проблеми управління заставним

         портфелем комерційного банку України

         в сучасних умовах

        д.е.н. професор

        Рябініна

        Л.М.

         

        відмінно

         

         

        41.

        РОГОВСЬКИЙ

        Владислав

        Томович

        Міжбанківське кредитування та його

         розвиток в Україні

        д.е.н. професор

        Рябініна

        Л.М.

         

        відмінно

         

         

        42.

        РУДІК

        Денис

        Миколайович

        Управління фінансовою стійкістю банку

        д.е.н. професор

        Алексеєнко

        Л.М.

        викладач

        Радова

        Н.В.

         

        відмінно

         

        43.

        РЯБІНСЬКА (ЧЕРВАТЮК)

        Наталія

        Сергіївна

        Управління ліквідністю банку

        к.е.н. доцент

        Тарасевич

        Н.В.

         

        задовільно

         

        44.

        СКИРДА

        Юлія

        Ігорівна

        Розвиток ринку банківських послуг

        для фізичних осіб в сучасних умовах

        к.е.н. доцент

        Владимирська

        Н.В.

         

        відмінно

         

        45.

        СПІВАК

        Олексій

        Степанович

        Управління конкурентоспроможністю

        банку

        к.е.н. доцент

        Жердецька

        Л.В.

         

        відмінно

         

        46.

        СТАНЄВА

        Світлана

        Миколаївна

        Аналіз фінансових результатів

         діяльності банку

        д.е.н. професор

        Алексеєнко

        Л.М.

        викладач

        Радова

        Н.В.

         

        задовільно

         

        47.

        ТАНЯШИН

        Євгеній

        Андрійович

        Управління кредитною діяльністю

        комерційних банків в Україні

        д.е.н. професор

        Кузнєцова

        Л.В.

         

        задовільно

         

        48.

        ТІЩЕНКО

        Олександра

        Володимирівна

        Управління фінансовою стійкістю

         банку

        к.е.н. доцент

        Жердецька

        Л.В.

         

        відмінно

         

        49.

        ТРОКЕЛЬ

        Максим

        Юрійович

        Формування конкурентних

        стратегій банку

        к.е.н. доцент

        Жердецька

        Л.В.

         

        задовільно

         

        50.

        ФРАНЧУК

        Юлія

        Анатоліївна

        Проблеми та перспективи кредитування

        аграрного сектору України

        д.е.н. професор

        Коваленко

        В.В.

         

        відмінно

         

        51.

        ХВАН

        Діана

        Миронівна

        Антикризове управління банком в

        умовах сучасної економіки

        д.е.н. професор

        Коваленко

        В.В.

         

        відмінно

         

        52.

        ХОРІШКО (ГУРМАН)

        Наталія

        Олегівна

        Вплив депозитної політики на

         формування банківських ресурсів

        к.е.н доцент

        Завадська

        Д.В.

         

        добре

         

        53.

        ЧАБАНЕНКО

        Ніна

        Сергіївна

        Управління фінансовими результатами

         діяльності українського  банку

        к.е.н. доцент

        Сирчін

        О.Л.

         

        добре

         

        54.

        ЧЕБАН

        Анастасія

        Вікторівна

        Проблеми та перспективи розвитку

        кредитування корпоративних

        клієнтів банку

        к.е.н. доцент

        Тарасевич

        Н.В.

         

        добре

         

        55.

        ШЕРШЕНЮК

        Світлана

        Вікторівна

        Фінансова стійкість в діяльності

         банків України

        к.е.н. доцент

        Сирчін

        О.Л.

         

        добре

         

      • Спец. Банківська справа, за програмою Управління фінансовою стійкістю банку

        ПЕРЕЛІК дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр

        зі спеціальності 8.03050802 «Банківська справа»

        за програмою «Управління фінансовою стійкістю банку»

        Кафедра «Банківської справи»

        П.І.Б. студента

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

         

        1.

        ВОЛОЧАЄВ

        Микола

        Русланович

        Управління вартістю банку

        к.е.н. доцент

        Жердецька

        Л.В.

         

        відмінно

         

        2.

        ГАВІЛОВСЬКА (СТАЩУК)

        Тетяна

        Геннадіївна

        Формування системи макропруденційного

         нагляду та регулювання  банківської

         діяльності

        д.е.н. професор

        Коваленко

        В.В.

         

        відмінно

         

        3.

        ГРИБ  (СЕВРУК)

        Яна

        Олександрівна

        Формування та управління клієнтської

        базою

        банку

        д.е.н. професор

        Коваленко

        В.В.

         

        відмінно

         

        4.

        ГРАММА

        Олег

        Ігорович

        Формування взаємовідносин банку з

        клієнтами в сучасних умовах

        к.е.н. доцент

        Завадська

        Д.В.

         

        відмінно

         

        5.

        КАЗАРЯН

        Олександра

        Генріхівна

        Проблеми розвитку лізингових операцій

        банків України

        д.е.н. професор

        Кузнєцова

        Л.В.

         

        відмінно

         

        6.

        ЛОБАНОВ

        Костянтин

        Костянтинович

        Управління кредитно-інвестиційною

        діяльністю банківської установи

        к.е.н. доцент

        Владимирська

        Н.В.

         

        відмінно

         

        7.

        ПАСКАЛЬ

        Яна

        Петрівна

        VIP-банкінг в Україні: сутність та

        проблеми впровадження

        д.е.н. професор

        Кузнєцова

        Л.В.

         

        відмінно

         

        8.

        СМИРНОВА

        Юлія

        Михайлівна

        Реструктуризація кредитної

        заборгованості

        банківських установ

        д.е.н. професор

        Кузнєцова Л.В.

         

        відмінно

         

        9.

        ЧУМАЧЕНКО

        Ірина

        Юріївна

        Управління міжбанківськими позиками

        д.е.н. професор

        Кузнєцова

        Л.В.

         

        відмінно

         

      • Спец. Економіка підприємства (за видами економічної діяльності), за програмою Економіка планування та управління бізнесом

        ПЕРЕЛІК дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня  Магістра

        зі спеціальності   8.03050401 «Економіка підприємства (за видами економічної діяльності

        за програмою  Економіка планування та управління бізнесом

        Кафедра - ЕУНГ

         

        П.І.Б. студента

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1.                  

        Азарова

        Анна Сергіївна

        Обґрунтування інвестиційного проекту з будівництва наземного паркінгу

        д.е.н. проф. Ковальов А.І.

        Добре

        2.                  

        Басаєва

        Дзерасса Олександрівна

        „Економічне обґрунтування проекту створення ресторану молекулярної кухні”

        к.е.н., доц. Осипова

        М. М.

        Відмінно

        3.                  

        Батанова

        Марина Федорівна

        Удосконалення збутової політики на підприємстві (на прикладі ТОВ „Титан”)

        к.е.н. доц.. Колодинський С. Б.

        Добре

        4.                  

        Березянська

        Віра Іванівна

        Дослідження резервів підвищення ефективності Одеського комунального підприємства „Центр екологічних проблем та ініціатив”

        д.е.н. проф. Ковальов А.І.

        Добре

        5.                  

        Бєрова

        Юлія Вікторівна

        Вдосконалення та розвиток комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення „Одесміськсвітло”

        д.е.н. проф. Костусєв

         О. О.

        Відмінно

        6.                  

        Бондаренко

        Ольга Костянтинівна

        Забезпечення беззбитковості комунального підприємства „Зелентрест”

        д.е.н. проф. Ковальов А.І.

        Добре

        7.                  

        Бошкова

        Анна

        Вікторівна

        Обґрунтування стратегії підвищення конкурентоспроможності підприємства на ринку програмного продукту   на прикладі Спільного українсько-угорського підприємства „ОДЕКС”

        к. г н.,  доц. Балджи М. Д.

        Відмінно

        8.                  

        Буцько

        Наталія

        Юріївна

        Економічне обгрунтування проекту створення комплексного сервісного підприємства

        к.е.н.

        Кічук Н. В.

        Добре

        9.                  

        Буюклі

        Ірина

        Петрівна

        Проблеми розвитку інноваційного підприємництва в місті Одеса

        д.е.н. проф. Ковальов А.І.

        Добре

        10.              

        Вілкова

        Марія Олександрівна

        Шляхи підвищення конкурентоспроможності підприємства (на прикладі ТОВ „АВТОМУМ”)

        к.е.н. доц..  Гейко Л. М.

        Відмінно

        11.              

        Волкова

        Олена

        Василівна

        Економічне обгрунтування проекта створення станції альтернативної енергії в Одеській області.

        ст. викл. Каражия Е. А.

        Відмінно

         

        12.              

        Воронов

        Ігор

        Олегович

        Економічне обґрунтування стратегії розвитку підприємства (на прикладі Сільського господарського – виробничого кооперативу „ПРОМІНЬ”)

        к. г н. доц. Балджи М. Д.

        Відмінно

        13.              

        Галковська

        Ганна Володимирівна

        Економічне обгрунтування стратегії розвитку підприємства (на прикладі УМП „Інтекс”)

        к.е.н. ст. викл. Шикін А.В.

        Задовільно

        14.              

        Гозда

        Василь Іванович

        Економічне обґрунтування стратегії розвитку підприємства. Харчова промисловість „Терра” ООО

        д.е.н. проф. Уманець Т.В.

        Задовільно

        15.              

        Голова

        Анастасія Миколаївна

        Економічне обгрунтування проекту розширення виробництва (на прикладі ПП „Бест-Сервіс”)  

        ст. викл. Каражия Е. А.

        Відмінно

        16.              

        Гоцуляк

        Дар`я Олександрівна

        Економічне обґрунтування методів фінансово-економічного оздоровлення підприємства (Північного РЕМ)

        д.е.н. проф. Уманець Т.В.

        Відмінно

        17.              

        Гуртова

        Таїсія В’ячеславівна

        Шляхи підвищення конкурентоспроможності підприємства (на прикладі ДП  Іллічівський  морський  порт)

        д.е.н. проф. Уманець Т. В.

        Відмінно

        18.              

        Д`яченко

        Ольга Євгенівна

        Оцінка інвестиційної привабливості регіону (на прикладі Одеського регіону)

        д.е.н. проф. Уманець Т.В.

        Добре

        19.              

        Дев’яткін

        Артем Ігорович

        „Економічне обґрунтування розширення сфери діяльності станції  технічного обслуговування (на прикладі ПП „Авто - Європа”)”

        к.е.н., доц.

        Осипова М. М.

        Відмінно

        20.              

        Довженко

         Яна Віталіївна

        Обґрунтування стратегії розвитку морського торгового порту „Южний”

        к.е.н.,  доц.. Гейко Л. М.

        Відмінно

        21.              

        Дубенчук

        Марія  Іванівна

        Удосконалення збутової політики на підприємстві (на прикладі Ізмаїльської виробничо–комерційної фірми „Істр”)

        к.г.н. , доц. Балджи М.Д.

        Відмінно

        22.              

        Жарких

        Віолета Едуардівна

        Оцінка та мінімізація кредитного ризику комерційного банку (на прикладі Публічного акціонерного товариства  „Імексбанк”)

        к.е.н. доц. Доброва Н. В.

        Відмінно

        23.              

        Златова

        Христина Семенівна

        Економічне обгрунтування розширення сфери діяльності підприємства (на прикладі ВАТ „Архімед”)

        к.е.н.,  ст. викл. Шикін А. В.

        Добре

        24.              

        Іконнікова

        Марина Вікторівна

        Формування цінової політики на ПАТ „Одеський коровай”

        к.е.н. доц.

        Сілічева Н. Є.

        Відмінно

        25.              

        Качан

        Вікторія Ярославівна

        Економічне обґрунтування стратегії розвитку комунального підприємства на прикладі  „Міськзелентрест”

        д.е.н.,  проф. Ковальов А. І.

        Добре

        26.              

        Кіряков

        Федір Федорович

        Шляхи підвищення ефективності діяльності на прикладі комунального підприємства  „Одесаміськосвітло”

        к.е.н.,  

        Щербак А. В.

        Задовільно

        27.              

        Клецьковський

        Руслан Іматович

        Формування цінової політики на підприємстві (на прикладі ТОВ (АТ) „Телекарт-Прилад”)

        к.е.н. доц.. Гейко Л.М.

        Задовільно

        28.              

        Константинова

         Діана Миколаївна  

        Оцінка інвестиційної привабливості регіону (на прикладі Одеського регіону)

        к.е.н. доц.. Колодинський С. Б.

        Відмінно

        29.              

        Корой

        Іван Євгенович

        Шляхи підвищення конкурентоспроможності підприємства (на прикладі ТОВ „Телекарт-Прилад”)

        к.е.н.

        Кічук Н.В.

        Відмінно

        30.              

        Котліна

        Юлія Олексіївна

        „Шляхи підвищення конкурентоспроможності підприємства (на прикладі ТОВ „ЄГАЗ-СЕРВІС”)”

        к.е.н.

        Кічук Н. В.

        Добре

        31.              

        Кулічевська

        Ірина Миколаївна

        Формування механізму підтримки і розвитку малого та середнього підприємництва  в місті Одеса

        д.е.н. проф. Ковальов А.І.

        Добре

        32.              

        Лебідь

        Надія Леонідівна

        Дослідження і прогнозування кон’юктури ринку кондитерських виробів

        к.е.н. доц.. Колодинський С.Б.

        Добре

        33.              

        Леонгард

        Олександр Сергійович

        Економічне обгрунтування диверсифікації  діяльності підприємства (на прикладі ТОВ „Телекарт-Прилад”)

        к. г н. доц. Балджи М. Д.

        Добре

        34.              

        Литвиненко

        Анна Віталіївна

        Економічне обґрунтування розвитку електронної торгівлі підприємства ТОВ „Альянс технологій та телекомунікацій”

        к.е.н., доц. Осипова

        М. М.

        Відмінно

        35.              

        Літвінов

        Роман Олександрович

        Економічне обгрунтування стратегії розвитку підприємства (на прикладі комунального підприємства „Одеський Палац спорту”)

        к.е.н , викл. Янковий В.О.

        Добре

        36.              

        Логінова

        Ірина Олександрівна

        Регулювання цін на послуги комунального господарства в Одеському  регіоні

        к.е.н. доц.. Колодинський С. Б.

        Задовільно

        37.              

        Лотоковський

        Олексій Олексійович

        „Удосконалення збутової політики на підприємстві (на прикладі ТОВ „Завод Темп”)”

        к.е.н.

        Щербак А. В.

        Добре

        38.              

        Мавров

        Антон Володимирович

        Економічне обгрунтування відкриття власної справи (на прикладі агентства розважальних послуг)

        к.е.н.

         Горбаченко С.А.

        Добре

        39.              

        Маймескул

        Діана Ігорівна

        Економічне обгрунтування напрямків підвищення платоспроможності підприємства (на прикладі ТОВ „Телекартприлад”)

        к.е.н. доц.. Доброва Н.В.

        Відмінно

        40.              

        Максименко Галина Леонідівна

        „Формування системи оновлення міського електротранспорту міста Одеси”

        д.е.н. проф. Костусєв О. О.

        Відмінно

        41.              

        Малачли

        Євгенія Вікторівна

        Методи оцінки та мінімізації кредитного ризику комерційного банку (на прикладі ПАТ АБ „ПІВДЕНИЙ”)

        к.е.н., доц. Осипова М. М.

        Відмінно

        42.              

        Мартинова

        Ганна Юріївна

        „Економічне обґрунтування проекту створення підприємства з швидкого харчування”

        к.е.н., доц. Осипова М. М.

        Відмінно

        43.              

        Марченко

        Олександр Геннадійович

        Економічне обґрунтування стратегії розвитку комунального підприємства (на прикладі „РОВКП  ВКГ „Рівнеоблводоканал”

        к.е.н.

         Щербак А. В.  

        Відмінно

        44.              

        Марченкова Дарія

        Олексіївна

        Шляхи підвищення  конкурентоспроможності підприємства (на прикладі ТОВ „Глобалтранспаром”)

        к.е.н. доц.. Колодинський С.Б.

        Добре

        45.              

        Маслов

         Дмитро Сергійович

        Економічне обгрунтування шляхів підвищення платоспроможності підприємства (на прикладі ТОВ „Білгород-Дністровська паляниця)

        к.е.н. доц. Доброва Н. В.

        Відмінно

        46.              

        Можина

        Вікторія Павлівна

        Економічне обгрунтування фінансової стратегії розвитку підприємства (на прикладі Одеської дистанції сигналізації та зв’язку Одеської залізниці

        к.е.н. доц.. Колодинський С.Б.

        Добре

        47.              

        Москаленко

        Анастасія Анатоліївна

        Підвищення конкурентоспроможності підприємства (на прикладі товМегадомСтрой”)

        к. г н. доц. Балджи М. Д.

        Відмінно

        48.              

        Муравйова

        Олеся  Вікторівна

        „Шляхи підвищення конкурентоспроможності підприємства” (на прикладі ТОВ „Березівський елеватор”)

        к.е.н. доц. Сілічева Н. Є.

        Відмінно

        49.              

        Нікова

        Христина Петрівна

        Перспективи розвитку малого підприємництва (на прикладі в Одеської області)

        к.е.н. доц. Доброва Н. В.

        Відмінно

        50.              

        Оліна

        Маргарита Петрівна  

        „Шляхи підвищення конкурентоспроможності підприємства сфери побутового обслуговування (на прикладі ТОВ „БТ-МАЙСТЕР”)”

        к.е.н., ст.викл.

        Шикін А. В.

        Відмінно

        51.              

        Перішкова

        Дарія Володимирівна

        Економічне обгрунтування проекту створення підприємства (на прикладі комплексу з виробництва свинини

        к.е.н. доц. Сментина Н.В.

        Відмінно

        52.              

        Петриченко

        Олексій Геннадійович

        Економічне обгрунтування розширення  сфери діяльності підприємства (на прикладі ТОВ „БСБ”)

        к.е.н.,  викл. Янковий В.О.

        Добре

        53.              

        Поплавських

        Анастасія Вікторівна

        Шляхи підвищення конкурентоспроможності підприємства (на прикладі Одеського морського торговельного порту)

        к.е.н. Горбаченко С.А.

        Добре

        54.              

        Потрохова

        Єлизавета Геннадіївна

        Шляхи підвищення конкурентоспроможності (на прикладі ТОВ „Хітсан”)

        к.е.н. Кічук Н.В.

        Добре

        55.              

        Ремізова

        Олена Євгенівна

        Економічне обґрунтування проекту створення ТОВ „АгрохімТрейд”

        д.е.н. проф. Уманець Т.В.

        Добре

        56.              

        Сароян

        Лана Амазаспівна

        Економічне обгрунтування створення підприємства в сфері поштових послуг

        ст. викл. Каражия Е. А.

        Відмінно

        57.              

        Свирид

        Тетяна Валеріївна

        Проблеми безробіття та рівня життя населення в Одеському регіоні

        к.г.н.,  доц.

        Балджи М. Д.

        Відмінно

        58.              

        Святий Володимир Сергійович

        Оцінка масштабів та глибини бідності населення в Одеському регіоні

        к.е.н.,  доц.. Колодинський С.Б.

        Задовільно

        59.              

        Солодаренко

        Марина Олександрівна

        „Напрямки фінансово-економічного оздоровлення підприємств житлово-комунального господарства Малиновського району міста”

         

        д.е.н., проф. Костусєв О. О.

         

        Відмінно

         

        60.              

        Сорговицька

        Яна Геннадіївна

        „Шляхи фінансово-економічного оздоровлення підприємств житлово-комунального господарства Київського району міста Одеси”

        к.е.н.

        Кічук Н. В.

        Відмінно

        61.              

        Суріна

        Ліля Сергіївна

        Економічне обгрунтування розвитку підприємства (на прикладі ТОВ Телерадіокомпанія „Клуб – ТВ”)  

        к.е.н. доц. Сментина Н.В.

        Відмінно

        62.              

        Суркова

         Любов Сергіївна

        Економічне обгрунтування розширення виробництва шляхом створення нового виду діяльності (на прикладі ТОВ „Сітіпаркінг”)  

        ст. викл. Каражия Е. А.

        Відмінно

        63.              

        Тодорова

        Олена Василівна

        Економічне обгрунтування стратегії розвитку підприємства (на прикладі ТОВ Телекарт-Прилад”)

        к. г. н.,  доц.

        Балджи М. Д.

        Відмінно

        64.              

        Томницький

         Станіслав Андрійович

        Економічне обгрунтування стратегії розвитку агропромислового підприємства (на прикладі ТОВ „Агро-2008”)

        к.е.н викл. Янковий В.О.

        Задовільно

        65.              

        Трохімчук

         Дарія Вікторівна

        Економічне обгрунтування розширення сфери діяльності підприємства (на прикладі  ТОВ „Монтаж – 23”)

        ст. викл. Каражия Е. А.

        Відмінно

        66.              

        Тулянцева

        Олена Олегівна

        „Оцінка фінансового стану підприємства (на прикладі ТОВ „Укрімпорт KV”)”

        к.е.н. доц. Доброва Н. В.

        Відмінно

        67.              

        Форос

        Кристина Олександрівна

        „Економічне обґрунтування стратегії розвитку підприємства (на прикладі ТОВ „ФОРНЕТТІ -Україна)”

        к.е.н.

        Щербак А. В.

        Добре

        68.              

        Хайновський Олександр Олександрович

        „Напрямки підтримки малого та середнього бізнесу в Одеському регіоні”

        к.е.н. доц. Сілічева Н. Є.

        Добре

        69.              

        Чавдар

        Ірина Олександрівна

        Особливості формування і регулювання регіонального ринку праці (на прикладі Одеської області)  

        к.е.н. Шевченко В.В.

        Відмінно

        70.              

        Шевченко Євгенія Вікторівна

        Економічне обгрунтування стратегії розвитку Одеського центру професійно-технічної освіти  державної служби зайнятості.

        к.е.н. Шевченко В.В.

        Добре

        71.              

        Шулятьєва Тетяна Вікторівна

        Економічне обґрунтування розширення сфери діяльності підприємства (на прикладі ЧП „ЮГ”)

        д.е.н., проф. Уманець Т.В.

        Задовільно

        72.              

        Яніогло

        Лариса

        Петрівна

        Ресурсний потенціал регіону та методи його оцінювання (на прикладі Тарутинського району)  

        д.е.н., проф. Уманець Т.В.

        Задовільно

         

         

         

      • Спец. Економіка підприємства, за програмою Управління конкурентноздатністю підприємства

        ПЕРЕЛІК дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра

        зі спеціальності 8. 03050401 «Економіка підприємства

         програмою «Управління конкурентноздатністю підприємства»

        Кафедра «Економіки підприємства»

         

         

        П.І.Б. студента

         

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1.

        Борков

        Сергій

        Миколайович

        Шляхи та резерви зниження собівартості

        продукції підприємства (на прикладі

        ПАТ «Одеський машинобудівний

        завод «Червона Гвардія»»)

        к.е.н. доцент

        Семенова

         К.Д.

        добре

        2.

        Бубир

        Наталія

        Юріївна

        Шляхи підвищення ефективності використання

        оборотних фондів підприємства

        к.е.н. доцент

         Гамма

        Т.М.

        добре

        3.

        Будькова

        Катерина

        Сергіївна

        Шляхи підвищення прибутку підприємства

        (на прикладі ПП «Кузнечний дом»)

        к.е.н. доцент

        Сабадирьова

        А. Л.

        добре

        4.

        Волкова

        Тетяна

        Андріївна

        Фактори та резерви підвищення прибутку

        підприємства

        к.е.н. доцент Вігуржинська

        С.Ю.

        добре

        5.

        Горбунова

        Юлія

        Олександрівна

        Удосконалення оплати та стимулювання

        праці на підприємстві (на прикладі

        ПАТ «ОМЗ Червона гвардія»)

        к.е.н. доцент

        Єгупов

         Ю.А.

        відмінно

        6.

        Гребенник

        Євгенія

        Вікторівна

        Резерви та шляхи підвищення обсягу

        прибутку підприємства (на прикладі

        ПАТ «Одеський кабельний завод»)

        к.е.н. доцент

         Семенова

        В.Г.

        відмінно

        7.

        Грошева

        Ілона

        Валеріївна

        Шляхи зниження собівартості продукції

        підприємства

        к.е.н. доцент

        Кошельок

        Г.В.

        задовільно

        8.

        Деренько

        Христина

        Іванівна

        Резерви та шляхи підвищення якості

        продукції (на прикладі ТОВ «ЕАТК Україна»)

        к.е.н. доцент

        Літвінов

         О.С.

        відмінно

        9.

        Дєтков

        Богдан

        Олегович

        Резерви та шляхи підвищення результативності

        виробничо-господарської діяльності

        ПАТ «Одескабель»

        к.е.н. доцент

         Карпенко

        Л.М.

        відмінно

        10.

        Драгомирецький

        Роман

        Орестович

        Шляхи підвищення ефективності використання

        персоналу підприємства (на прикладі ПАТ «Одесгаз»)

        к.е.н.

        Нікіфоренко

        А.Т.

        добре

        11.

        Єгорова

        Карина

        Леонідівна

        Шляхи підвищення ефективності використання

        основних виробничих фондів підприємства

        к.е.н. доцент

         Кошельок

        Г.В.

        відмінно

        12.

        Жарко

        Михайло

        Андрійович

        Удосконалення оплати праці та стимулювання

        праці на підприємстві (на прикладі ПАТ «Одесгаз»)

        к.е.н. доцент

        Семенова

         В.Г.

        добре

        13.

        Казаков

        Кирило

        Андрійович

        Стратегія підвищення конкурентоспроможності

        підприємства (на прикладі ТОВ «Цемент»)

        к.е.н. доцент

        Тарасюк

         І. М.

        відмінно

        14.

        Кіріяк

        Ірина

        Сергіївна

        Шляхи зниження собівартості продукції

        підприємства (на прикладі

        ПрАТ «Дзеркальний завод»)

        к.е.н. доцент

        Кошельок

        Г. В.

        добре

        15.

        Колонтай

        Надія

        Володимирівна

        Розвиток бригадної форми організації праці

        на підприємстві та його вплив на ефективність

        виробництва на прикладі ДП «ПЧВК УДПтСУ в

        Одеській області №74»)

        к.е.н. доцент

         Дегтярьова

         О.О.

        добре

        16.

        Корнєєва

        Марія

        Юріївна

        Резерви росту ефективності нематеріальних

        ресурсів і нематеріальних активів підприємства

        к.е.н., доц. Вігуржинська

        С. Ю.

        добре

        17.

        Король

        Яна

        Олександрівна

        Підвищення продуктивності праці на підприємстві

        ПАТ «Одескабель»

        к.е.н. доцент

        Літвінов

        О.С.

        відмінно

        18.

        Кравченко

        Юлія

        Віталіївна

        Фактори, резерви та шляхи підвищення

        ефективності діяльності підприємства

        к.е.н. доцент

        Сабадирьова

         А. Л.

        задовільно

        19.

        Кулик

        Тетяна

        Сергіївна

        Резерви підвищення рентабельності продукції

        підприємства (на прикладі МТП «Южний»)

        д.е.н. професор Янковий

        О. Г.

        добре

        20.

        Куракіна

        Олена

        Геннадіївна

        Резерви та шляхи підвищення якості

        продукції підприємства

        к.е.н. викладач

        Пятаєва

        О.В.

        відмінно

        21.

        Кушко

        Катерина

        Ігорівна

        Шляхи зниження собівартості продукції

        на підприємстві.

        к.е.н. доцент

         Тарасюк

         І.М.

        відмінно

        22.

        Кушнір

        Галина

        Богданівна

        Шляхи та напрями підвищення ефективності

        використання виробничої потужності підприємства

        к.е.н. доцент

        Дегтярьова

        О. О.

        добре

        23.

        Ліненко

        Альона

        Анатоліївна

        Удосконалення системи оплати праці персоналу

        на підприємстві

        к.е.н. доцент

        Бабій

        О.М.

        відмінно

        24.

        Лук’янов

        Володимир

        Володимирович

        Підвищення рівня економічної безпеки підприємства

        к.е.н. доцент

        Літвінов

        О. С.

        добре

        25.

        Лятамбор

        Дар’я

        Юріївна

        Шляхи підвищення ефективності діяльності

        підприємства (на прикладі ПП «Кузнечний дом»)

        к.е.н. доцент

        Дегтярьова

        О. О.

        добре

        26.

        Мустафаєв

        Ельдар

        Нізамійович

        Техніко-економічне обґрунтування доцільності

        розширення виробничої потужності олійнозливної

        станції ПАТ «Іллічівський олійножировий комбінат»

        к.е.н. доцент

         Гамма

        Т. М.

        добре

        27.

        Мустафаєв

        Тимур

        Нізамійович

        Управління ефективністю діяльності підприємства

        (на прикладі ПАТ «Одесгаз»)

        д.е.н. професор

        Гончарук

        А.Г.

        добре

        28.

        Пастирєва

        Катерина

        Володимирівна

        Шляхи підвищення ефективності використання

        основних фондів підприємства (на прикладі

        ПрАТ «Дзеркальний завод»)

        к.е.н. доцент

        Семенова

         К. Д.

        добре

        29.

        Попельнюк

        Наталія

        Олександрівна

        Продуктивність праці та резерви її підвищення на

        підприємстві (ТДВ «харцизький завод

        залізобетонних виробів»)

        к.е.н. доцент

         Дегтярьова

        О.О.

        відмінно

        30.

        Порох

        Наталя

        Вадимівна

        Резерви та шляхи збільшення обсягу прибутку

        підприємства (на прикладі ТОВ «Цемент»)

        к.е.н. доцент

        Семенова

         В. Г.

        добре

        31.

        Пуговкін

        Дмитро

        Юрійович

        Обґрунтування потреби в оборотних

        коштах на підприємстві

        к.е.н. доцент

        Гамма

        Т.М.

        відмінно

        32.

        Радзієвська

        Яна

        Олексіївна

        Фактори та резерви підвищення

        прибутку підприємства

        к.е.н. доцент

        Бабій

        О. М.

        добре

        33.

        Савченко

        Євгенія

        Олегівна

        Основні напрямки підвищення ефективності

        використання основних виробничих фондів

        підприємств (на прикладі ПАТ «Одеський

        завод поршневих кілець»)

        к.е.н. доцент

        Семенова

        К. Д.

        добре

        34.

        Семеренко

        Людмила

        Анатоліївна

        Фактори, резерви і шляхи підвищення

        конкурентоспроможності продукції підприємства

        к.е.н. доцент

        Дегтярьова

         О.О.

        відмінно

        35.

        Скриннік

        Олена

        Олександрівна

        Резерви і шляхи підвищення продуктивності

        парці за рахунок організаційно-технічних

        та економічних факторів

        к.е.н. доцент Вігуржинська

        С. Ю.

        добре

        36.

        Стенгач

        Яна

        Олегівна

        Організаційно-методичні основи ресурсного

        обґрунтування виробничої програми промислового

        підприємства (на прикладі ПАТ «Одескабель»)

        к.е.н. доцент

        Єгупов

        Ю. А.

        відмінно

        37.

        Степаненко

        Олена

        Олексіївна

        Обґрунтування стратегії підприємства

        (на прикладі ДП «ПЧВК УДПтСУ в Одеській області»)

        к.е.н. доцент

        Гамма

        Т.М.

        відмінно

        38.

        Фіногеєва

        Юлія

        Володимирівна

        Шляхи підвищення конкурентоспроможності підприємства

        (на прикладі ТОВ «ГодВуд»)

        к.е.н. доцент

        Сабадирьова

        А. Л.

        добре

        39.

        Халеміна

        Катерина

        Олександрівна

        Резерви та шляхи підвищення продуктивності

        праці за рахунок техніко-економічних факторів

        на прикладі ПАТ «Одескабель»

        д.е.н. професор Янковий

        О.Г.

        відмінно

        40.

        Цацкіна

        Ірина

        Олегівна

        Аналіз факторів і резервів підвищення фондовіддачі

        підприємств (на прикладі підприємства

        ПАО «Одеський завод поршневих кілець»)

        д.е.н. професор Янковий

        О.Г.

        відмінно

         

      • Спец. Економічна кібернетика, за програмою Економіко-математичне моделювання

        Перелік дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр

        зі спеціальності  8.03050201 – «Економічна кібернетика»

        за програмою «Економіко-математичне моделювання»

        Кафедра «Економічної кібернетики»

         

        П.І.Б. студента

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1.

        Вакарчук

        Максим

        Миколайович

        Агентне моделювання самоорганізації

        та кризисів фінансових ринків

        професор

        Мазур

        В.О.

        задовільно

        2.

        Гора

        Марина

        Олегівна

        Багатоагентне моделювання

        соціально-економічних відносин

        професор

        Якуб

         Є.С.

        відмінно

        3.

        Кіяниця

        Костянтин

        Олександрович

        Моделювання та аналіз показників

        фондового ринку

        к.е.н.

        Сініцина

        Т.А.

        добре

        4.

        Лепьохін

        Дмитро

        Олександрович

        Аналіз ефективності

        ІТ- підприємства

        доцент

        Чайковська

        М.П.

        відмінно

        5.

        Невзоров

        Вадим

        Борисович

        Прогнозування  діяльності торгівельного

        підприємства з використанням

        імітаційного моделювання

        доцент

        Чайковська

        М.П.

        відмінно

        6.

        Петров

        Денис

        Геннадійович

        Моделювання та аналіз програмних

        засобів на ринку FOREX

        доцент

        Гострик

         О.М.

        добре

        7.

        Пушкарьова

        Альона

        Олексіївна

        Удосконалення комерційного

        Інтернет-проекту (на прикладі мережі

        магазинів меблів «Мастер Шик»)

        доцент

         Меджибовська

        Н.С.

        відмінно

        8.

        Рудий

        Олександр

        Олександрович

        Застосування   паралельних  обчислювань

        у багатоагентному моделюванні

        професор

        Якуб

         Є.С.

        відмінно

         

      • Спец. Економічна теорія, за програмою Макроекономічна політика

        ПЕРЕЛІК дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр

        зі спеціальності  8.050101 «Економічна теорія»                   

        програмою «Макроекономічна політика»

        Кафедра «Загальної економічної теорії»

         

         

        П.І.Б. студента

         

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1.

        Іванова

        Ганна

        Юріївна

        Економічна політика держави в умовах

        глобалізації світового господарства

        к.е.н. доцент

        Матвєєнко

        В.К.

        добре

        2.

        Каргапольцева

        Ірина

        Володимирівна

        Трансакційні витрати в умовах інституційного

        регулювання економіки держави

        д.е.н. професор Уперенко

         М.А.

        відмінно

        3.

        Кройтер

        Анастасія

        Олександрівна

        Інфляційні процеси в економіці України

        к.е.н. доцент

        Старикова

        Т.С.

        задовільно

        4.

        Куркан

        Вікторія

        Валеріївна

        Інституціональні механізми розподілу

        ресурсів в трансакційній економіці

        к.е.н. доцент

         Бакланова

         О.Г.

        задовільно

        5.

        Маріуца

        Марина

        Сергіївна

        Становлення, сутність, подальша еволюція

        кейнсіанство та можливості його застосовування

        в економічній політиці країн з транзитивною економікою

        к.е.н. доцент

        Ненесенко

        П.П.

        відмінно

        6.

        Пірка

        Мар’яна

        Едуардівна

        Роль держави в сучасній економіці

        д.е.н. професор Уперенко

        М.А.

         добре

        7.

        Рабінчук

        Максим

        Сергійович

        Сутність нової індустріалізації, її рушійні

        сили та механізми

        д.е.н. професор

        Жданова

        Л.Л.

        відмінно

        8.

        Терземан

        Аліна

        Валеріївна

        Теоретичні засади державного регулювання

        в сфері малого підприємництва

        к.е.н. доцент Чередниченко

        Г.А.

        добре

        9.

        Царегородцева

        Лілія

        Віталіївна

        Безробіття як форма прояву економічної

        нестабільності

        к.е.н. доцент

        Мужайло

        В.Д.

        добре

        10.

        Южакова

        Ніна

        Віталіївна

        Теоретичні проблеми функціонування фірм:

        світовий досвід та українські реалії

        к.е.н. доцент

        Гринчук

        В.Г.

        добре

         

      • Спец. Експертиза товарів та послуг, за програмою Експертиза якості товарів та захист прав споживачів

         Перелік дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр

        зі спеціальності 8.03051003  Експертиза товарів та послуг

        за програмою Експертиза якості товарів та захист прав споживачів

        Кафедра   Експертиза товарів та послуг

         

        П.І.Б. студента

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1.

        Бєльцова К.М.

        Оцінювання якості і безпечності твердих сирів, що реалізуються в торговельній мережі м. Одеси

        к.т.н., доцент Кунділовська Т.А.

        задовільно

        2.

        Вандлер С.М.

        Оцінка якості та ідентифікація квасів

        к.т.н., доцент Мадані М.М.

        добре

        3.

        Грекул Ю.Ю.

        Експертиза вовняних тканин                та захист прав споживачів при їх використанні

        к.т.н., доцент

        Захарчук В.Г.

        відмінно

        4.

        Дергак Д.А.

        Виявлення фальсифікації морозива «Пломбир»за вмістом рослинних жирів

        к.х.н., доцент Омаров В.О.

        відмінно

        5.

        Драненко К.В.

        Адаптація методів кваліметрії до оцінки якості зошитів

        к.т.н., доцент Мадані М.М.

        відмінно

        6.

        Дімов І.І.

        Розробка методики ідентифікації і оцінки термінів зберігання яблучного оцту

        к.т.н., доцент Мадані М.М.

        добре

        7.

        Зубрицька Л.В.

        Оцінювання якості  надання  послуг з проектування

        к.т.н., доцент Кунділовська Т.А.

        добре

        8.

        Завгородній О.С.

        Оцінювання якості надання послуг з проектування

        к.е.н., доцент

        Траченко Л.А.

        відмінно

        9.

        Завка Д.В.

        Оцінювання якості проведення електромонтажних робіт як виду інжинірингу

        к.е.н., доцент

        Траченко Л.А.

        добре

        10.

        Іорга В.А.

        Експертиза та порівняльне тестування синтетичних миючих засобів

        к.т.н., доцент Кунділовська Т.А.

        добре

        11.

        Колійчук М.О.

        Експертна оцінка якості чорного шоколаду вітчизняних виробників

        к.т.н., доцент Кунділовська Т.А.

        відмінно

        12.

        Корчевна О.Ю.

        Вдосконалення методів оцінки свіжості курячих яєць

        к.т.н., доцент Мадані М.М.

        відмінно

        13.

        Криловська К.Л.

        Вдосконалення сенсорної оцінки якості кави розчинної

        к.т.н., доцент Мадані М.М

        добре

        14.

        Литвин А.А.

        Визначення прокопченості  риби холодного та гарячого копчення за вмістом фенольних компонентів

        к.т.н., доцент Мадані М.М

        відмінно

        15.

        Норова А.О.

        Аналіз асортименту, споживчих властивостей та особливості проведення експертизи шампунів

        к.т.н., доцент

        Захарчук В.Г.

        добре

        16.

        Намазов Р.Ш.О.

        Оцінка якості пластин кремнію, що застосовують при виготовленні виробів електронної техніки

        д.ф.-м.н., проф.Кулініч О.А.

        добре

        17.

        Патрєва К.П.

        Експертиза дитячих іграшок та захист прав споживачів при їх використанні

        к.т.н., доцент

        Захарчук В.Г.

        відмінно

        18.

        Семенюк О.О.

        Оцінювання якості виконання робіт по зборці ЕТО

        к.е.н., доцент

        Траченко Л.А.

        добре

        19.

        Сільніцька А.О.

        Експертиза та захист прав споживачів при наданні послуг Інтернет-магазинів

        к.х.н., доцент Омаров В.О.

        відмінно

        20.

        Філіппова А.О.

        Експертна оцінка молока згущеного незбираного з цукром та розробка заходів щодо захисту прав споживачів

        к.т.н., доцент Кунділовська Т.А.

        відмінно

        21.

        Хрущова І.О.

        Вдосконалення сенсорної оцінки якості шоколаду білого пористого

        к.т.н., доцент Мадані М.М

        добре

        22.

        Цонєва М.І.

        Формування асортименту, оцінка споживних властивостей та експертиза косметичних засобів догляду за волоссям

        к.т.н., доцент Кунділовська Т.А.

        добре

        23.

        Шаталін О.І.

        Експертиза плавлених сирів на відповідність за вмістом рослинних жирів

        к.х.н., доцент Омаров В.О.

        добре

        24.

        Шуляк І.В.

        Аналіз асортименту, споживчих властивостей та особливості проведення експертизи побутових пральних машин

        к.т.н., доцент

        Захарчук В.Г.

        добре

        25.

        Юрко О.М.

        Ідентифікаційна експертиза сигарил за вмістом нікотину та алкалоїдів у обгортці виробу

        к.х.н., доцент Омаров В.О.

        добре

         

      • Спец. Маркетинг, за програмою Маркетинговий менеджмент

        Перелік дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра, спеціаліста

        зі спеціальності «Маркетинг»

        за програмою «Маркетинговий менеджмент»

        Кафедра Маркетинг

         

        п/п

        П.І.Б. студента

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1.

        Алєкпєров

        Емін Резванович

        Комунікативна політика вищих навчальних закладів

        д.е.н.

        Андрєєва Н.М.

        Відмінно

        2.

        Андрєєва

        Тетяна Андріївна

        "Маркетингові дослідження цільової аудиторії споживачів фітнес-мережі "Вища Ліга"

        д.е.н.

        Андрєєва Н.М.

        Відмінно

        3.

        Бойко

        Альона Володимирівна

        Інтернет-маркетинг на прикладі ТОВ телекомпанія «Чорне море»

        к.е.н. Єгорова-Гудкова Т.І.

        Добре

        4.

        Бондар

        Олена Ігорівна

        "Товарна політика підприємства ПАТ «Одеський коровай»"

        к.е.н. Беспалов В.М.

        Відмінно

        5.

        Бондаренко

        Олена Олександрівна

        Маркетинг учбових закладів

        к.е.н. Молчанова Ю.В.

        Задовільно

        6.

        Боровкова

        Вероніка Олексіївна

        Управління маркетингом торгівельного підприємства «Епіцентр К»

        к.е.н. Беспалов В.М.

        Відмінно

        7.

        Борцова

        Анастасія Ігорівна

        Банківський маркетинг (на прикладі "Фінбанк")

        к.е.н.

        Ботушан М.І.

        Добре

        8.

        Вербенець

        Марина Сергіївна

        Маркетинг сфери послуг (на прикладі підприємства ПП "Леброк ММС"

        к.е.н. Ботушан М.І.

        Відмінно

        9.

        Войтенко

        Олєся Володимирівна

        Комунікативна політика в системі маркетингу торговельного підприємства «ТВОЄ СВІТЛО ОДЕСА» на ринку освітлювальних приладів

        к.е.н. Жарська І.О.

        Відмінно

        10.

        Григорук

        Катерина Олегівна

        Комунікативна політика в системі маркетингу (на прикладі підприємства "Кримський центр НЛП")

        к.е.н. Ботушан М.І.

        Відмінно

        11.

        Давидова

        Ганна Віталіївна

        Маркетинг торгово-посередницького підприємства

        к.е.н.

        Чукурна О.П.

        Задовільно

        12.

        Заяц

        Ольга Олександрівна

        Товарна політика в системі маркетингу підприємства «Технопарк ХЕМО-ПОЛЬ»

        на ринку товарів побутової хімії

        к.е.н.

        Жарська І.О.

        Задовільно

        13.

        Іванова

        Альона Іллівна

        Маркетинговий менеджмент підприємства «Терзман Аліна Валеріївна»

        к.е.н. Жарська І.О.

        Відмінно

        14.

        Іванцова

        Анастасія Геннадіївна

        Комунікативна політика в системі маркетингу ТОВ «Технопарк ХЕМО-ПОЛЬ»

        к.е.н. Новошинська Л.В.

         

        Добре

        15.

        Маріненко

        (Каширських)

        Юлія Віталіївна

        Комунікативна політика в системі маркетингу торговельного підприємства «Каширських» на ринку книжкової продукції

        к.е.н. Жарська І.О.

         

        Відмінно

        16. 

        Клеутіна

        Мілена Юріївна

        ПР в маркетинговій діяльності підприємства (на прикладі підприємства "Арікол")

        к.е.н.

        Ботушан М.І.

        Задовільно

         17.

        Коваленко

        Лілія Сергіївна

        Поведінка споживачів освітніх послуг Одеського національного економічного університету

        к.е.н.

        Жарська І.О.

        Відмінно

        18.

        Козіна

        Оксана Володимирівна

        Створення рекламного продукту та медіа планування на прикладі ОНЕУ

        к.е.н. Кірносова М.В.

        Добре

        19.

        Комарницька

        Ірина Валеріївна

        Маркетинг підприємства послуг «Ark Palace Apartments» на ринку готельних послуг

        к.е.н. Кірносова М.В.

        Добре

        20.

        Корецька

        Юлія Василівна

        Інтернет-маркетинг підприємства «Кемфорд – Україна» на ринку матеріалів для будівництва та реклами

        к.е.н. Кірносова М.В.

        Добре

        21.

        Короленко

        Артур Сергійович

        Товарна політика в системі маркетингу підприємства «Земляк» на ринку зернових та технічних культур

        к.е.н. Кірносова М.В.

        Добре

        22.

        Кот

        Дмитро Ігорович

        Управління рекламної діяльності ПАТ «Фарлеп-Інвест»

        д.е.н. Литовченко І.Л.

        Добре

        23.

        Лазар

        Ольга Анатоліївна

        Маркетингова діяльність підприємства «Шанте Є.З.» на ринку одягу

        к.е.н. Молчанова Ю.В.

        Відмінно

        24.

        Лисиця

        Ігор Аркадійович

        Маркетингові комунікації на прикладі ТОВ «Юг-метал-інвест»

        к.е.н. Єгорова-Гудкова Т.І.

        Задовільно

        25.

        Лошко

        Інна Ігорівна

        Міжнародний маркетинг підприємства «Вінницький крупозавод»

        д.е.н. Литовченко І.Л.

        Відмінно

        26.

        Лю Шибо

         

        Маркетинговий менеджмент підприємства сфери громадського харчування Китаїское бистро «Восход Китайской Кухни»

        к.е.н. Жарська І.О.

        Добре

        27.

        Лян Цзін

        Маркетинг невиробничої сфери

        к.е.н.

        Оснач О.Ф.

        Задовільно

        28.

        Ляо Ченьюн

        Маркетинг посередницьких організацій на прикладі ПП «Циклон»

        к.е.н.

        Оснач О.Ф.

        Задовільно

        29.

        Мороз

        Лілія Сергіївна

        Маркетингові дослідження підприємства «Роговський» на ринку інтернет-реклами

        к.е.н.

         Яшкіна О.І.

        Добре

        30.

        Насонов

        Єгор Сергійович

        Товарна політика в системі маркетингу підприємства СПД «Насонов С.В.»

        к.е.н. Новошинська Л.В.

        Задовільно

        31.

        Недзвецький

        Олексій Олександрович

        Маркетинг підприємства ТОВ «Конарк інтелмед» на ринку фармацевтичних виробів

        к.е.н. Новошинська Л.В.

        Задовільно

        32.

        Нікіпєлова

        Христина Олександрівна

        Банківський маркетинг ПАТ «Марфін Банк»

        к.е.н. Новошинська Л.В.

        Добре

        33.

        Омельченко

        Ірина Ігорівна

        Маркетинг ТОВ «Арсенал» на ринку рекламних послуг

        к.е.н.

        Жарська І.О.

        Добре

        34.

        Ошанін

        Олексій Дмитрович

        Управління маркетингом підприємства

        к.е.н.

        Оснач О.Ф.

         

        35.

        Поліщук

        Сергій Вікторович

        Маркетинг послуг на прикладі підприємства ТОВ «ЕС – Транс лоджистік 928»

        к.е.н.

        Оснач О.Ф.

        Задовільно

        36.

        Руда

        Аліса Олегівна

        Маркетинг підприємств послуг у мережі фітнес-клубів на прикладі СПД Рудой Тренажерний зал “ALEX

        к.е.н.

         Оснач О.Ф.

        Задовільно

        37.

        Свідрук

        Поліна Юріївна

        Маркетинговий менеджмент

        к.е.н.

        Чукурна О.П.

        Добре

        38.

        Сенатос

        Сергій Юрійович

        Управління маркетингом підприємства (на прикладі підприємства VEGA)

        к.е.н.

        Ботушан М.І.

        Добре

        39.

        Сержанова

        нна Геннадіївна

        Банківський маркетинг

        к.е.н.

        Чукурна О.П.

        Добре

        40.

        Силецька

        Ганна Олександрівна

        Маркетингова збутова політика

        к.е.н.

        Чукурна О.П.

        Задовільно

        41.

        Старостіна

        Юлія Русланівна

        Банківський маркетинг

        к.е.н.

        Чукурна О.П.

        Задовільно

        42.

        Студнікова

        Катерина Володимирівна

        Маркетингова стратегія підприємства

        (на прикладі ТОВ «САВ-Дистрибьюшн»)

        к.е.н.

         Чукурна О.П.

        Добре

        43.

        Сунь Цзивей

        Маркетинг державного «Промислового та комерційного банку Китаю»

        д.е.н. Литовченко І.Л.

        Задовільно

        44.

        Терзі

        Віктор Федорович

        Управління маркетингом банку «Південний» на ринку фінансових послуг

        к.е.н.

        Яшкіна О.І.

        Добре

        45.

        Франішин

        Віктор Вікторович

        Маркетингова діяльність підприємства галузі житлового будівництва (на прикладі приватного підприємства «Людвік»)

        к.е.н. Єгорова-Гудкова Т.І.

        Задовільно

        46.

        Хмелярова

        Яна Анатоліївна

        Маркетингове дослідження міжнародної діяльності ОНЕУ

        к.е.н.

         Яшкіна О.І.

        Відмінно

        47.

        Чебан

        Дмитро Сергійович

        Територіальний маркетинг ТОВ «ШАБО»

        д.е.н. Литовченко І.Л.

        Добре

        48.

        Чень Чень

         

        Маркетингові дослідження ринку автозапчастин та споживачів підприємства «Кристал -94»

        к.е.н.

        Яшкіна І.О.

        Задовільно

        49.

        Чжан Інін

        Маркетингові дослідження в системі маркетингу підприємства сфери громадського харчування Китаїское бистро «Восход Китайской Кухни»

        к.е.н.

        Жарська І.О.

        Добре

        50.

        Ши Бінь

        Маркетинг торгово-посередницького підприємства «Кристал-94» на ринку автозапчастин

        к.е.н.

        Яшкіна О.І.

        Добре

         

         

      • Спец. Менеджмент організацій та Менеджмент інноваційної діяльності

        Перелік дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр

        спеціальність «Менеджмент організацій» та «Менеджмент інноваційної діяльності»

        Кафедра менеджменту організацій та ЗЕД

        П.І.Б. студента

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1

        Ашуйко

        Юлія

        Михайлівна

        Управління результативністю діяльності ПАТ «Одескабель»

        к.е.н., доц.

        Чернега Олена Михайлівна

        відмінно

        2

        Баримов

        Олександр

        Сергійович

        Обґрунтування стратегії розвитку суб’єкту ЗЕД, ТОВ «ТЕКА»

        к.е.н., доц.

        Саєнсус Марія Анатоліївна

        відмінно

        3

        Беляєв

        Максим

        Ігорович

        Обґрунтування стратегії розвитку зовнішньоекономічної діяльності ЧГМА «Інфлот»

        к.е.н., доц.

        Пучкова Світлана Ігорівна

        відмінно

        4

        Бесараб

        Ольга

        Анатоліївна

        Управління маркетинговим потенціалом підприємства: оцінка та шляхи розвитку (на прикладі Кілійський суднобудівного заводу)

        к.е.н., проф.

        Козлова Галина Миколаївна

        відмінно

        5

        Беспоясна

        Марина

        Вікторівна

        Формування  переваг ДП «Іллічевський морський торговельний порт»,  як субєкта ЗЕД на засадах диференціації конкурентних послуг

        к.е.н., викл.

        Ступак Світлана Миколіївна

        відмінно

        6

        Богданов

        Костянтин

        Сергійович

        Управління логістичними потоками торгівельного підприємства ТОВ «Копійка центр»

        д.е.н., проф. Кузнецова Інна Олексіївна

        добре

        7

        Букіна

        Наталя

        Володимирівна

         

        Розробка маркетингової стратегії ВАТ «Floare», орієнтованої на зовнішній ринок взуттєвої промисловості

        к.е.н., викл.

        Ступак Світлана Миколіївна

        добре

        8

        Віхренко

        Олександр Валерійович

        Обґрунтування стратегії виходу на зовнішньоекономічний ринок ТОВ «Вімексім»

        к.е.н., доц.

        Пучкова Світлана Ігорівна

        відмінно

        9

        Гнєзділов

        Максим

        Ігорович

        Формування стратегії розвитку: аналіз та оцінка інноваційного потенціалу ПАТ «Одескабель»

        к.е.н., проф.

        Кублікова Тетяна Борисівна

        добре

        10

        Гриневич

        Оксана

        Євгенівна

        Система збалансованих показників як підґрунтя інноваційного розвитку ДП «Іллічевський морський торговельний порт»

        к.е.н., проф. Кравченко Віра Олексіївна

        відмінно

        11

        Гуйван

        Віталій

        Олегович

        Формування конкурентних переваг на засадах ресурного підходу ВАТ «Одеснафтопродукт»

        д.е.н., проф. Кузнецова Інна Олексіївна

        відмінно

        12

        До Дик Ань

        Підвищення конкурентоспроможності підприємства ТОВ «Телекарт-Прилад»

        к.е.н., ст. викл.

        Карпенко Юлія Валентинівна

        добре

        13

        Доброва

        Марина

        Вадимівна

        Формування маркетингової стратегії ТОВ «Алокозай Ті»

        к.е.н., ст. викл.

        Карпенко Юлія Валентинівна

        відмінно

        14

        Драган

        Артем

        Вадимович

        Процесний підхід в прийнятті управлінських рішень щодо інноваційного розвитку підприємства ЗАТ «Тарутинський сирзавод»

        д.е.н., проф. Кузнецова Інна Олексіївна

        відмінно

        15

        Дядькіна

        Анна

        Євгенівна

        Формування корпоративної культури ПАТ «Одескабель» в залежності від його стадії життєвого циклу

        к.е.н., проф.

        Козлова Галина Миколаївна

        відмінно

        16

        Кацмаза

        Любов

        Сергіївна

        Укріплення конкурентних позицій на засадах інноваційного продукту ТДВ «Одеський завод мінеральної води «Куяльник»

        к.е.н., доц.

        Горбатенко Артур Всеволодович

        відмінно

        17

        Кирилова

        Юлія

        Петрівна

        Формування маркетингової стратегії ТОВ «Саратовський завод продтоварів» на ринку сокової продукції

        к.е.н., проф.

        Козлова Галина Миколаївна

        відмінно

        18

        Коломієць

        Анастасія

        Сергіївна

        Формування корпоративної культури ПАТ «Імексбанк»

        к.е.н., проф. Кравченко Віра Олексіївна

        відмінно

        19

        Коломієць

        Олена

        Едуардівна

        Формування системи контролінгу на ТОВ «Телекарт-Прилад»

        д.е.н., проф. Кузнецова Інна Олексіївна

        добре

        20

        Летичевська

        Оксана

        Валеріївна

         

        Формування системи бюджетування на засадах процесно-орієнтованного підходу на ТОВ «Марлоу Навігейшн України»

         

        к.е.н., ст. викл.

        Карпенко Юлія Валентинівна

        відмінно

        21

        Лоза

        Роман

        Олександрович

        Підвищення конкурентоспроможності підприємства ДП «Іллічевський морський торговельний порт» на засадах інноваційного розвитку

        к.е.н., ст. викл.

        Карпенко Юлія Валентинівна

        відмінно

        22

        Мороз

        Ганна

        Антонівна

        Формування стратегії розширення ринків збуту суб’єкту ЗЕД ПАТ «Дунайсудноремонт»

        к.е.н., доц.

        Пучкова Світлана Ігорівна

        добре

        23

        Нізовець

        Вадим

        Вячеславович

        Управління інноваційним потенціалом ТОВ «Кріопром-Газ-Їзмаїл»

        к.е.н., проф. Кравченко Віра Олексіївна

        відмінно

        24

        Нікітюк

        Катерина

        Сергіївна

        Формування конкурентної стратегії  ПАТ «Одескабель» на зовнішньому ринку

        к.е.н., доц.

        Пучкова Світлана Ігорівна

        добре

        25

        Нотевська

        Ірина

        Олексіївна

        Розробка системи управління якості суб’єкту ЗЕД ТОВ «Готельний комплекс Юність»  на засадах процесного підходу

        д.е.н., проф. Кузнецова Інна Олексіївна

        відмінно

        26

        Пілєва

        Тетяна

        Степанівна

        Формування  стратегії розвитку: інвестиційна стратегія як основа підвищення конкурентоспроможності ПАТ «Одескабель»

        к.е.н., проф.

        Кублікова Тетяна Борисівна

        відмінно

        27

        Пономарьова

        Валерія

        Ігорівна

        Управління знаннями як складова формування конкурентних переваг підприємства (на прикладі ПП «Ергомебель»)

        к.е.н., доц.

        Беспалов Володимир Михайлович

        відмінно

        28

        Самотей

        Марина Володимирівна

        Процес адаптації суб’єкту ЗЕД ПАТ «Одескабель» до умов функціонування зовнішнього ринку

        к.е.н., проф.

        Кублікова Тетяна Борисівна

        добре

        29

        Секельгіді

        Юлія

        Шандорівна

        Внутрішні фактори та резерви росту інвестиційної привабливості ВАТ «Одеснафтопродукт»

        к.е.н., викл.

        Місько

        Ганна Анатоліївна

        добре

        30

        Слєпокурова

        Уляна

        Володимирівна

        Формування стратегії мотивації персоналу суб’єкту ЗЕД «ІВКФ «Істр»

        к.е.н., викл.

        Ступак Світлана Миколіївна

        добре

        31

        Тараканова

        Ксенія

        Ігорівна

        Особливості формування конкурентних переваг підприємства на ринку поліграфічних послуг (на прикладі ТОВ «Печатня»)

        к.е.н., доц.

        Чернега

        Олена Михайлівна

        відмінно

        32

        Фурік

        Елеонора

        Федорівна

        Формування стратегії розвитку: стійкі конкурентні переваги на ринку кабельної продукції (на прикладі ПАТ «Одескабель»)

        к.е.н., проф.

        Кублікова Тетяна Борисівна

        добре

        33

        Харчій

        Марина

        Юріївна

        Управління маркетинговою діяльністю зовнішньо-орієнтованого підприємства ТОВ «Промислово-торговельна компанія Шабо»

        к.е.н., доц.

        Пучкова Світлана Ігорівна

        відмінно

        34

        Чернега

        Інна

        Миколаївна

        Управління витратами пудприєства ПП Фірма «Кімс»

        к.е.н., доц.

        Чернега Олена Михайлівна

        добре

        35

        Чжен Лей

        Формування стратегії мотивації персоналу ТОВ «Телекарт-прилад»

        к.е.н., проф. Кравченко Віра Олексіївна

        добре

        36

        Шишкова

        Оксана

        Никодимівна

         

        Формування конкурентних стратегій виходу підприємства ТОВ «ІТІС Флауерс кафе» на ринок ресторанних послуг

        д.е.н., проф. Кузнецова Інна Олексіївна

        відмінно

        37

        Школова

        Валерія

        Геннадіївна

        Розробка стратегії реструктуризації на ТОВ «Телекарт-Прилад»

        к.е.н., доц.

        Беспалов Володимир Михайлович

        добре

         

         

      • Спец. Міжнародна економіка, за програмою Зовнішньоекономічна діяльність регіону

        Перелік дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра

        зі спеціальності 8. 03050301 «Міжнародна економіка»

        за програмою «Зовнішньоекономічна діяльність регіону»

        Кафедра міжнародних економічних відносин

        п/п

        П.І.Б. студента

        Теми дипломних робіт

        Керівник

        Оцінка

        1.     

        Адамович

        Леонід

        Олексійович

        Ефективність зовнішньоекономічної діяльності підприємств морської транспортної галузі (на прикладі ДП "Одеський морський торговельний порт")

        к.е.н., доц. Сотніков Ю.М.

         

        Задовільно

         

        2.       

        Алдошина

        Марія

        Вікторівна

        Удосконалення міжнародних перевезень  вантажів морським транспортом (на прикладі ДП «Іллічівський морський торговельний порт»)

        доц.

        Логвінова Н.С.

        Відмінно

        3.       

        Андреєв

        Дмитро

        Борисович

        Особливості функціонування транснаціональних корпорацій тютюнової промисловості в Україні (на прикладі ПрАТ «Japan Tobacco International Ukraine»)

        к.е.н., доц. Ковалевський В.В.

         

         

        Задовільно

         

         

        4.       

        Барда

        Дар’я Миколаївна

        Перспективи залучення прямих іноземних інвестицій в регіони України (на прикладі Одеської області)

        доц. Логвінова Н.С.

        Відмінно  

         

        5.       

        Губанова

        Юлія

        Олегівна

        Ефективність міжнародних перевезень водним транспортом підприємствами України (на прикладі ПАТ «Українське Дунайське Пароплавство»)

        д.е.н., проф. Козак Ю.Г.

        Відмінно

         

        6.       

        Діденко

        Ганна Анатоліївна

        Ефективність зовнішньоекономічної діяльності виробничих підприємств на ринку продовольчих товарів (на прикладі ПАТ «Одеський олійножировий комбінат»)

        к.е.н., доц. Воронова О.В.

        Відмінно

         

        7.       

        Кадуркіна Анастасія Олегівна

        Підвищення ефективності експортної діяльності підприємств на ринку виноградних вин (на прикладі  ПрАТ «Одеський завод шампанських вин»)

        доц. Логвінова Н.С.

        Відмінно  

         

        8.       

        Караваєва

        Зоя

        Олегівна

        Підвищення міжнародної конкурентоспроможності підприємств морської транспортної галузі (на прикладі ДП МТП «Южний»)

        д.е.н., проф. Козак Ю.Г.

        Відмінно

         

        9.       

        Костюченко

        Наталія

        Петрівна

        Підвищення ефективності експортної діяльності підприємств (на прикладі ТОВ «ПАЛЬМІРА-ПЛЮС»

        к.е.н., доц. Воронова О.В.

        Добре

         

         

        10.   

        Кочанжі

        Інна Едуардівна

        Удосконалення зовнішньої торгівлі туристичними послугами в регіонах України (на прикладі Одеської області)

        доц. Логвінова Н.С.

        Відмінно

        11.   

        Кравченко

        Каріна Каренівна

        Проблеми та перспективи транскордонного співробітництва Одеської області з Румунією та Республікою Молдова в межах єврорегіону «Нижній Дунай»

        д.е.н., проф. Осипов В.М.

        Відмінно

         

        12.   

        Крекотун

        Антон Сергійович

        Стан та перспективи розвитку зовнішньоекономічної діяльності підприємств морської транспортної галузі (на прикладі ДП «Іллічівський морський торговельний порт»)

        к.е.н., доц. Воронова О.В.

        Відмінно

         

        13.   

        Кукош

        Максим Сергійович

        Підвищення міжнародної конкурентоспроможності субрегіональних формувань (на прикладі Одеської агломерації)

        д.е.н., проф. Осипов В.М.

         

        Добре

         

        14.   

        Мазурцова

        Кароліна Олександрівна

        Стан та перспективи підвищення ефективності обслуговування міжнародних морських вантажних перевезень (на прикладі ДП МТП «Южний»)

        к.е.н., доц. Сотніков Ю.М.

        Добре

         

        15.   

        Мельник

        Олена

        Ігорівна

        Роль торгово-промислових палат в сприянні зовнішньоторговельної  діяльності підприємств (на прикладі Одеської регіональної торгово-промислової палати)

        к.е.н., доц. Воронова О.В.

        Відмінно

         

        16.   

        Мінчева

        Надія

        Петрівна

        Удосконалення міжнародної маркетингової діяльності підприємств приладобудівної промисловості (на прикладі ТОВ «Телекарт-Прилад»)

        к.е.н., доц. Воронова О.В.

        Добре

         

         

        17.   

        Непомнящий Олексій Олександрович

        Стан та перспективи підвищення ефективності зовнішньоторгівельної діяльності підприємств машинобудівної галузі (на прикладі ЧП «Ракітов»)

        к.е.н., доц. Сотніков Ю.М.

        Добре

         

        18.   

        Новак

        Ганна Віталіївна

        Ефективність міжнародного кредитування підприємств у сфері послуг (на прикладі ТОВ з іноземними інвестиціямирансінвестсервіс")

        к.е.н., доц. Сотніков Ю.М.

        Відмінно

         

        19.   

        Пояркова

        Вікторія Олександрівна

        Стан та перспективи удосконалення експортної діяльності підприємства (на прикладі ПрАТ «ВО «Стальканат-Сілур»)

        д.е.н., проф. Козак Ю.Г.

        Відмінно

         

        20.   

        Родіонов

        Андрій Вікторович

        Підвищення ефективності імпортної діяльності торгово-посередницьких підприємств (на прикладі ТОВ"ЮГАЛЛ ТРАНС")

        к.е.н., доц. Барановська М.І.

         

        Задовільно

         

        21.   

        Семенова

        Надія Віталіївна

        Прямі іноземні інвестиції як фактор соціально-економічного розвитку регіону (на прикладі Миколаївської області)

        д.е.н., проф. Козак Ю.Г.

        Відмінно

        22.   

        Скрипник

        Денис Русланович

        Удосконалення діяльності торгівельних посередників в організації експортних постачань металопродукції (на прикладі «Metcor corp»)

        к.е.н., доц. Ковалевський В.В.

        Задовільно

         

        23.   

        Терентьєва

        Катерина Юріївна

        Транспортно-експедиторське обслуговування зовнішньоекономічної діяльності підприємства (на прикладі ПАТ «ОДЕСНАТОПРОДУКТ»)

        доц.

        Логвінова Н.С.

        Добре

         

        24.   

        Топузанова

        Ганна Олександрівна

        Підвищення ефективності експортної діяльності промислового підприємства кабельної галузі (на прикладі ПАТ «Одескабель»)

        ст. викл. Уханова І.О.

        Добре

         

        25.   

        Хілінська

        Анжела Олегівна

        Підвищення міжнародної конкурентоспроможності кабельної продукції на світовому ринку (на прикладі ПАТ «Одескабель»)

        к.е.н., доц. Єрмакова О.А.

        Добре

         

        26.   

        Ціхорська

        Ольга Григорівна

        Управління міжнародною конкурентною стійкістю морських торговельних портів (на прикладі ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт»)

        к.е.н., доц. Єрмакова О.А.

        Відмінно

         

        27.   

        Цушко

        Ірина Анатоліївна

        Транспортно-експедиторське обслуговування зовнішньоекономічної діяльності підприємства (на прикладі ТОВ «Трейн Укрейн»)

        к.е.н., доц. Ковалевський В.В.

        Добре

         

        28.   

        Чебанова

        Олена

        Сергіївна

        Підвищення міжнародної конкурентоспроможності приладобудівних підприємств (на прикладі ТОВ «Телекарт-Прилад»)

        ст. викл. Уханова І.О.

        Задовільно

         

        29.   

        Яковенко

        Дар’я Валеріївна

        Удосконалення міжнародної маркетингової діяльності підприємства (на прикладі ПрАТ «ВО «Стальканат-Сілур»)

        к.е.н., доц. Сотніков Ю.М.

        Відмінно

         

         

      • Спец. Облік і аудит, за програмою Аналіз в галузях економіки

        ПЕРЕЛІК дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр»

        зі спеціальності 8.03050901 «Облік і аудит»

        за програмою «Аналіз в галузях економіки»

        Кафедра «Економічного аналізу»

         

        П.І.Б. студента

         

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1

        Білецька

        Вікторія Володимирівна

        Методика обліку, аудиту та організації аналізу запасів (на прикладі СВК «Дружба»)

        к.е.н., доцент Чернишова Л.В.

        Добре

         

        2

        Бонцевич

        Вікторія Едуардівна

        Основні засоби: теоретико-методичні питання обліку, аудиту та аналізу (на прикладі «Одесагаз»)

        к.е.н., доцент Чернишова Л.В.

        Добре

         

        3

        Горбачова

        Анастасія Олександрівна

        Методика і організація обліку, аудиту та аналізу наявності та надходження основних засобів, аналіз ефективності їх використання (на прикладі ВАТ «Червона Гвардія»)

        к.е.н., доцент Сюрко Л.Є.

        Добре

         

        4

        Грузд

        Аліна Володимирівна

        Облік, аудит та аналіз фінансових результатів і сучасний стан та перспективи розвитку (на прикладі Іллічівського порту)

        д.е.н., професор Коваленко В.В.

        Відмінно

         

        5

        Дудник

        Ганна Олександрівна

        Удосконалення обліку, аудиту та методики аналітичної оцінки оборотних активів (на прикладі Іллічівського порту)

        д.е.н., професор Коваленко В.В.

        Добре

         

        6

        Зенюк

        Антоніна Іванівна

        Інформаційна база та аналіз фінансового стану підприємства (на прикладі ОАО «Олімп-Круг»)

        к.е.н., доцент Волкова Н.А.

        Відмінно

         

        7

        Кабанова

        Ірина Олексіївна

        Теоретико-методичні питання обліку, аудиту та аналізу основних засобів (на прикладі Іллічівського порту)

        к.е.н., доцент Гайдаєнко О.М.

        Добре

         

        8

        Коваленко

        Інна Володимирівна

        Теоретичні аспекти та практика обліку, аудиту та аналізу праці та її оплати (на прикладі ВАТ «Телекарт-Прилад»)

        к.е.н., доцент Коверда А.В.

        Добре

         

        9

        Калісник

        Агата Юріївна

        Теоретичні питання та практика обліку, аудиту та аналізу запасів підприємства (на прикладі ОАО «Олімп-Круг»)

        ст. викладач Подвальна Н.Е.

        (під керівницт-вом проф. Коваленко В.В.)

         

        Відмінно

         

         

        10

        Коцофан

        Ігор В’ячеславович

        Облік, аудит та аналіз фінансових результатів: сучасний стан та перспективи розвитку (на прикладі Одеського цементного заводу)

        к.е.н., доцент Волкова Н.А.

        Відмінно

         

        11

        Кравченко

        Олександра Миколаївна

        Обліково-аналітична оцінка ефективності використання основних засобів (на прикладі ОАО «Олімп-Круг»)

        к.е.н., доцент Мозгова Н.В.

        Відмінно

         

        12

        Малая

        Олена Олексіївна

        Сучасні вітчизняні методи аналізу фінансового стану підприємства та міжнародний досвід (на прикладі Южного порту)

        к.е.н., доцент Бойко Л.О.

        Задовільно

         

        13

        Миролюбенко

        Ольга Вікторівна

        Оцінювання стану, руху основних засобів та прогнозування ефективності їх використання (на прикладі Южного порту)

        к.е.н., доцент Бойко Л.О.

        Відмінно

         

        14

        Назімкін

        Артем В’ячеславович

        Інформаційно-аналітична оцінка грошових потоків підприємства (на прикладі ВАТ «Телекарт-Прилад»)

        к.е.н., доцент Волкова Н.А.

        Відмінно

         

        15

        Пельтек

        Артем Валерійович

        Удосконалення інструментів операційного аналізу витрат основної діяльності (на прикладі Іллічівського порту)

        к.е.н., доцент Гайдаєнко О.М.

        Відмінно

         

        16

        Переу

        Сергій Анатолійович

        Облік, аудит та аналіз фінансових результатів: сучасний стан та перспективи розвитку (на прикладі ОАО «Олімп-Круг»)

        к.е.н., доцент Шевчук Н.С.

        Задовільно

         

        17

        Перехожих

        Катерина Василівна

        Дослідження теоретичних та практичних аспектів обліку, аудиту та аналізу виробництва та реалізації продукції (на прикладі СВК «Дружба»)

        к.е.н., доцент Чернишова Л.В.

        Добре

         

        18

        Погоня

        Євгенія Павлівна

        Основні засоби, теоретико-методичні питання обліку, аудиту та аналізу (на прикладі ВАТ «Телекарт-Прилад»)

        к.е.н., доцент Мозгова Н.В.

        Відмінно

         

        19

        Радославова

        Юліана Юріївна

        Методика обліку, аудиту та аналізу запасів (на прикладі ВАТ «Телекарт-Прилад»)

        к.е.н., доцент Бойко Л.О.

        Відмінно

         

        20

        Стоянов

        Олександр Іванович

        Теоретичні питання та практика обліку, аудиту та аналізу запасів підприємства (на прикладі ТОВ «Арцизська м’ясна компанія»)

        к.е.н., доцент Сюрко Л.Є.

        Відмінно

         

        21

        Тохтамишева

        Людмила Ігорівна

        Теоретичні та практичні аспекти обліку, аудиту та аналізу фінансових результатів (на прикладі ТОВ МП «Фірма Лія»)

        к.е.н., доцент Коверда А.В.

        Добре

         

        22

        Цицик

        Наталія Миколаївна

        Методика обліку, аудиту та аналізу запасів (на прикладі «Одесагаз»)

        к.е.н., доцент Чернишова Л.В.

        Добре

         

        23

        Чикур

        Оксана Василівна

        Удосконалення обліку, аудиту та аналізу виробничих запасів підприємства (на прикладі Одеського цементного заводу)

        д.е.н., професор Коваленко В.В.

        Задовільно

         

        24

        Штирбулова

        Юлія Дмитрівна

        Обліково-аналітична оцінка ефективності використання основних засобів (на прикладі Одеського цементного заводу)

        к.е.н., доцент Бойко Л.О.

        Добре

         

        25

        Яхвак

        Світлана Анатоліївна

        Обліково-економічна оцінка фінансових результатів підприємства (на прикладі ВТК ТОВ «Круассан»)

        к.е.н., доцент Волкова Н.А.

        Відмінно

         

         

         

      • Спец. Облік і аудит, за програмою Облік та аудит в управлінні підприємствами галузей економіки

        ПЕРЕЛІК дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня   магістр

        зі спеціальності  8.03050901  Облік і аудит

        за програмою  Облік та аудит в управлінні підприємствами галузей економіки

        Кафедра    Бухгалтерського обліку та аудиту

         

         

        П.І.Б. студента

         

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1.

        Долюк

        Мар'яна Федорівна

         Облік та аудит собівартості продукції: теоретико – методичні основи і діюча практика на прикладі Арцизького хлібзаводу СФП «Куцарево Ф.С.»

        К.е.н., доцент

        Москалюк Г.О.

        Відмінно

        2.

        Каташинська Катерина Віталіївна

         Облік та контроль витрат операційної діяльності: діючий стан і напрямки удосконалення на прикладі ПП «Гранд-Марін»

        К.е.н., професор

        Лоханова Н.О.

        Відмінно

        3.

        Лановенко Катерина Юіївна

          Облік і контроль витрат операційної діяльності: діючий стан і напрями удосконалення на прикладі ТОВ «Інвестсервіскомпані»

        К.е.н., професор

        Лоханова Н.О.

        Відмінно

        4.

        Логвіненко Мирослава Юріївна

          Сучасний стан та шляхи удосконалення обліку та контролю руху готової продукції на прикладі заводу ЗБК Одеської залізниці

        Д.е.н., професор

        Максімова В.Ф.

        Відмінно

        5.

        Маркакова Катерина Вікторівна

         Концептуальні основи обліку та контролю виробничих запасів: сьогодення та шляхи на прикладі ПП «Каміон - 68»

        Д.е.н., професор

        Максімова В.Ф.

        Відмінно

        6.

        Пуленко

        Юлія

        Ігорівна

         Облік та контроль доходів та фінансових результатів: сучасний стан та напрямки удосконалення на прикладі ТОВ «Інвестсервіскомпані»

        К.е.н., доцент

        Сиротенко Н.А.

        Відмінно

        7.

        Сорокіна Поліна Юріївна

         «Сучасні теоретичні аспекти обліку і аудиту розрахунків підприємства та особливості використання їх на практиці»

        К.е.н., доцент

        Нікуліна Т.М.

        Відмінно

        8.

        Стадницька Вікторія Миколаївна

         Концептуальні основи та діюча практика обліку та аудиту операційних витрат підприємства (на прикладі ПАТ «Одесагаз»)

        К.е.н., доцент

        Нікуліна Т.М.

        Відмінно

        9.

        Тиртишина Анна Віталіївна

         Облік та аудит стану та руху основних засобів ( на прикладі ПП «Меандр»

        Д.е.н., професор

        Максімова В.Ф.

        Відмінно

        10.

        Шерсткова Анастасія Сергіївна

         Основні засоби: теоретичні основи, практика та перспективи розвитку обліку і аудиту

        К.е.н., доцент

        Нікуліна Т.М.

        Відмінно

         

         

         

         

         

         

      • Спец. Облік і аудит, за програмою Облік та аудит в управлінні підприємствами за видами економічної діяльності

        ПЕРЕЛІК дипломних робіт

        на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр

        зі спеціальності 8.03050901 „Облік і аудит”

        за програмою Облік та аудит в управлінні підприємствами за видами економічної діяльності

        Кафедра Бухгалтерського обліку та аудиту

         

         

        П.І.Б. студента

         

        Тема дипломної роботи

        Керівник

        Оцінка

        1

        Арнаут

        Марія

        Дмитрівна

         Облік та аудит розрахунків з оплати праці: організаційно-методичні аспекти та напрями удосконалення на прикладі ТОВ «АМК»

        К.е.н., професор

        Лоханова Н.О.

        Відмінно

        2

        Ачілов

        Бегенга Джумадурдийович

        Облік і контроль процесу реалізації товарів у ринкових умовах на ПП «Центр Алфей»

        К.е.н., доцент

        Степова Т. Г.

        Задовільно

        3

        Батан

        Лілія

        Іванівна

        Облік і аудит витрат операційної діяльності: сучасний стан та перспективи розвитку (на прикладі ПАТ «Одесагаз»)

        К.е.н., доцент

        Белінська О.В.

        Відмінно

        4

        Білоус

        Юлія

        Анатоліївна

        Облік та аудит стану та руху основних засобів: сучасний стан і перспективи розвитку на прикладі ТОВ «Цемент»

        К.е.н., доцент

        Степова Т. Г.

        Відмінно

        5

        Бондаренко Наталія

        Василівна

        Операційні витрати як обєкт обліку і контролю та практичні аспекти

        К.е.н., доцент

        Нікуліна Т.М..

        Відмінно

        6

        Власенко

        Людмила

        Сергіївна

        Облік і контроль стану та руху основних засобів на прикладі ПП «Укрполісервіс»: діючий стан та перспективи розвитку

        К.е.н., доцент

        Лоханова Н.О.

        Відмінно

        7

        Гейченко

         Анна Володимирівна

        Питання обліку та аудиту стану та руху основних засобів: сучасний стан та перспективи розвитку на прикладі ПАТ Одеський машинобудівний завод «Червона Гвардія»

        Ст. викладач

        Кубік В.Д.

        Консультант

        К.е.н., професор

        Лоханова Н.О.

        Добре

        8

        Гідірім

        Євгенія

        Юріївна

        Облік та контроль витрат на оплату праці (на прикладі ПАТ «Одесагаз»)

        К.е.н., доцент

        Москалюк Г.О.

        Відмінно

        9

        Гнатюк

        Ганна Володимирівна

        Облік і контроль витрат, які входять до складу собівартості продукції: теоретико-методичні основи та діюча практика на прикладі ТОВ «Телекарт-Прилад»

        К.е.н., доцент

        Сиротенко Н.А.

        Відмінно

        10

        Григоренко Євгеній Миколайович

        Облік та аудит амортизації та витрат на поліпшення основних засобів: теорія і практика на прикладі ТОВ «Цемент»

        Ст. викладач

        Сеннікова Т.С.

        К.е.н., професор

        Лоханова Н.О.

        Відмінно

        11

        Грицків

        Ярослав Федорович

        Облік та аудит руху готової продукції та її реалізації: теорія та практика (на прикладі ТОВ «Техімпорт Кепітал Груп»)

        К.е.н., доцент

        Муравська В.В.

        Відмінно

        12

        Джегеріс

        Юлія Олександрівна

        Поточні зобовязання: організаційно-методичні аспекти обліку та аудиту на прикладі ТОВ «Дунайбункер-Плюс»

        К.е.н., доцент

        Москалюк Г.О.

        Добре

        13

        Димова

        Марія Олександрівна

        «Готова продукція, як обєкт обліку та аудиту: сучасний стан та перспективи розвитку (на прикладі ПАП «ОМЗ «Червона Гвардія»)

        К.е.н., ст.викладач

        Черкашина Т.В.

        Відмінно

        14

        Єфіменко Катерина Сергіївна

        Готова продукція, як обєкт обліку та контролю: організаційно-методичні аспекти та напрями удосконалення на прикладі ТОВ «Телекарт-Прилад»

        К.е.н., доцент

        Сиротенко Н.А.

        Відмінно

        15

        Замеховська Олена

        Георгіївна

        Облік та аудит стану та руху запасів: сучасний стан і перспективи розвитку (на прикладі ТОВ «Великодолиньський завод ЗБК»)

        К.е.н., ст.викладач

        Черкашина Т.В.

        Відмінно

        16

        Іванов

        Євген

        Євгенович

        Облік та контроль витрат операційної діяльності (на прикладі ТОВ «ТНР»)

        К.е.н., доцент

        Сиротенко Н.А.

        Добре

        17

        Ігнатьєв Олександр Володимирович

        Облік та аудит стану та руху основних засобів: сучасний стан і перспективи розвитку на прикладі ТОВ фірма «Нефтетранспорт»

        Ст. викладач

        Самострол С.В.

        К.е.н., професор

        Лоханова Н.О.

        Відмінно

        18

        Кальчева Людмила Володимирівна

        Облік та аудит виробничих запасів (на прикладі фірми «Марія»)

        К.е.н., доцент

        Степова Т. Г.

        Відмінно

        19

        Карасовська

        Олександра Анатоліївна

        Облік і аудит стану та руху основних засобів : сучасний стан та перспективи розвитку (на прикладі ПАТ «ОМЗ «Червона Гвардія»)

        К.е.н., доцент

        Степова Т. Г.

        Відмінно

        20

        Кирилюк Анастасія Сергіївна

        Теоретичні та практичні аспекти обліку та аудиту розрахунків із бюд